نسخه آزمایشی
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
82
بازدید هفته:
755
بازدید ماه:
2207
بازدید کل:
2240
اخبار سایت
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه گیلان و اداره کل نوسازی مدارس استان

 

 تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه گیلان و اداره ‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس این استان در راستای هم افزایی در فعالیت ها و برنامه‌های مشترک امضا شد.
به گزارش روابط عمومی، صبح امروز در نشست مشترک مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان و دکتر احمد رضی رئیس دانشگاه گیلان تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه گیلان و اداره کل نوسازی مدارس استان در راستای هم افزایی در فعالیت های علمی، فنی و مهندسی، پژوهشی و گسترش مشارکتهای مردمی و برنامه‌های مشترک به امضا رسید.
مهندس دقیق در این نشست با بیان اینکه دانشگاه گیلان به عنوان قطب علمی و نهاد تاثیرگذار می تواند ما را برای رسیدن به اهدافمان کمک کند، افزود: بی شک تعامل با  این نهاد مقدس و استفاده از ظرفیت های متقابل می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات و برطرف کننده موانع موجود در توسعه زیر ساخت های آموزشی استان نیز باشد.
وی با بیان اینکه درب اداره کل به روی دانشجوان دانشگاه باز می باشد، افزود: ما آمادگی داریم دانشجویان از چگونگی روند احداث پروژه های اجرایی اداره کل و طراحی و معماری آنها بازدید نموده تا از نزدیک و بصورت عینی تجارب گوناگونی را نیز به دست آورده تا بتوانند دید بهتری نسبت به مفاهیمی که در کلاس گفته می شود داشته باشند.
 گفتنی است در این تفاهمنامه که  با هدف تعامل، ارتباط مشترک و نظر به توانمندی‌ها و شایستگی‌های دانشگاه گیلان و اداره‌ کل نوسازی مدارس استان انعقاد شد، بر مواردی نظیر استفاده از پتانسیل‌ علمی و پژوهشی در مکان یابی مدارس و صنعتی سازی فضاهای آموزشی، اجرای پروژه های تحقیقاتی- کاربردی مورد نیاز، برگزاری دوره های تخصصی و کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، هدایت پایان نامه های تحصیلی در راستای اهداف و سیاست های توسعه فضاهای آموزشی استان، تبادل تجربیات موفق طرفین در خصوص مدیریت سبز و توسعه آن، همکاری در تالیف و ترجمه ی متون علمی مورد نیاز اداره کل  و حمایت از گروهای جهادی تأکید شده است.

تعداد بازدید: 60 تاریخ و زمان ثبت: 1399/02/2910:35:08
پیام سال
سال 1399، سال جهش تولید گرامی باد
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1399/05/08
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد