نسخه آزمایشی
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
85
بازدید هفته:
758
بازدید ماه:
2210
بازدید کل:
2243
اخبار سایت
مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس گیلان خبر داد؛اتمام استانداردسازی گرمایشی مدارس گیلان

 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان از اتمام استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس گاز رسانی نشده تا مهرماه سالجاری خبرداد.
به گزارش روابط عمومی، مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان در جلسه ویدئو کنفرانس با دکتر مهراله رخشانی مهر معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از اتمام استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس گاز رسانی شده تا مهرماه سالجاری خبر داد.
وی در این جلسه که در دو نوبت صبح و بعد از ظهر با حضور دکتر ورناصری معاون فنی و نظارت سازمان  و  برخی از مدیران ارشد سازمان برگزار شد، ضمن تشریح عملکرد و اقدامات اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان در حوزه های مختلف، تلاش در مسیر احداث مراکز تعلیم و تربیت برای آینده سازان ایران اسلامی را مقدس دانست.
مهندس دقیق با بیان اینکه مدارس میراث ماندگار در عرصه فرهنگ این مرز و بوم هستند، افزود: همه ما در تلاشیم مدارس به عنوان میراث فرهنگی ماندگار براساس استاندارد های روز دنیا و با معماری ایرانی و اسلامی احداث شوند.
وی با پرداختن به رعایت اصول و ضوابط استانداردهای مکان یابی بیان داشت: تفکر مکان یابی صحیح مدارس نیازی است که بصورت جدی در برنامه این اداره کل به آن پرداخته می شود.
 مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان در ادامه با تشریح اقدامات استانداردسازی سیستم های گرمایشی واحدهای آموزشی استان، افزود: با تاکید  دکتر رخشانی مهر ریاست محترم سازمان، استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس گاز رسانی نشده تا مهرماه سالجاری با توکل به خدوند متعال به اتمام خواهد رسید و این اتفاق مبارکی برای استان عزیز ما می باشد.
وی یادآورشد: با تلاش همکارن سختکوشم در اداره کل و با حمایت های سازمان محترم و مسئولین گرامی توانستیم بخاریهای نفتی را از مدارس گازرسانی شده نیز جمع آوری کنیم.
مهندس دقیق در ادامه این ارتباط ویدئو کنفرانسی ضرورت بهره گیری از فناوری های نوین ساختمانی را یادآور شد و تصریح نمود: صنعتی سازی مدارس در راستای برجیدن مدارس چوبی، گلی و سنگی اقدامی مهم و گامی موثر در تسریع روند توسعه فضاهای آموزشی در مناطق خاص و صعب العبور می باشد.
 وی در پایان با اشاره به احداث یکی از بزرگترین پروژه آموزشی در شهرستان فومن افزود: پروژه حیات طیبه حضرت آیت اله بهجت فومنی(ره) در ۳ فاز در حال ساخت است به حول قوه الهی در مهرماه سال جاری شاهد افتتاح فاز اول آن خواهیم بود.

 

تعداد بازدید: 57 تاریخ و زمان ثبت: 1399/02/2910:35:08
پیام سال
سال 1399، سال جهش تولید گرامی باد
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1399/05/08
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد