سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
43
بازدید هفته:
20709
بازدید ماه:
2944
بازدید کل:
20709
اخبار سایت
مدیرکل نوسازی مدارس گیلان: نقش ماندگار و بي بديل بانوان ايران اسلامي در مدرسه سازی در تاریخ با افتخار می ماند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان جلسه هم اندیشی اجرای پویش ملی «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من» با حضور مهندس علی دقیق مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان، میر مسعودی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز و سایر اعضاء در محل اتاق مدیر کل محترم برگزار  و در خصوص تبیین و تشریح  و نحوه اجرای این پویش ملی بحث و تبادل نظر شد.

مهندس دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از همراهی و همدلی مردم و مسئولین استان گیلان در اجرای پویش محرمی آجر به آجر افزود: امیدوارم این همت ملی نیز در اجرای این پویش بتواند حماسه ماندگار دیگری را نیز در حمایت از تامین زیر ساخت های فرزندان گیلانی رقم بزند.

وی با بیان اینکه اجرای این پویش همانند پویش محرمی عزم جدی آموزش وپرورش را می طلبد، تصریح نمود: صمیمانه باید از زحمات ادارات آموزش و پرورش به ویژه مناطق آستارا، املش و تالش تشکر داشته باشم که دلسوزانه با نگرشی عمیق به آینده فرزندان گیلانی بصورت جهادی در اجرای پویش محرمی تلاش نمودند.

مدیر کل نوسازی مدارس گیلان با بیان اینکه پویش ملی «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من» اقدام فرهنگی با ارزشی است، افزود: اعتقاد دارم اجرای این طرح در تامین زیر ساخت های آموزشی حتما به حول قوه الهی موثر خواهد بود.

 وی با اشاره به حمایت ارزشمند استاندارمحترم، فرمانداران و سایر مسئولین در اجرای پویش محرمی، اذعان داشت: پویش ملی «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من» نیز در راستای اجرای طرح تحولی مشارکت‌های مردمی و طرح آجر به آجر که از تأکیدات وزیر محترم آموزش‌وپرورش است، اجرا می شود.

مهندس دقیق هدف از انجام این طرح‌ افزایش آگاهی و جلب مشارکت بانوان در امر مدرسه‌سازی است که با رویکرد گسترش فرهنگ مدرسه‌سازی و بهره‌گیری از ظرفیت عظیم بانوان و مادران نیک‌اندیش کشورمان اجرایی شده است.

وی با بیان نقش مهم بانوان در اجرای این طرح افزود: ما اعتقاد داریم به اینکه نقش ماندگار و بي بديل بانوان ايران اسلامي در مدرسه سازی در تاریخ با افتخار می ماند و امروز هم  از ظرفيت بالاي بانوان و مادران خيّر در در اجرای این پویش ملی بهره مند خواهیم شد.

مهندس دقیق در پایان با بیان اینکه اجرای پویش ملی «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من» بسیج همگانی را می طلبد، ابراز داشت: بانوان سرزمین ایران  و گیلان و تمامی آحاد مردم برای پیوستن به این پویش و به نیابت از مادران و همسران می‌توانند با مراجعه به سایت ajorBajor.ir و همچنین سایت MehreMadrese.ir ضمن پیوستن به این پویش و با پرداخت حداقل هزینه، پوستر مشارکتی خود را دریافت کنند و در این امر خیر سهیم شوند.

گفتنی است خانم فلاح ابراهیمی رئیس شورای بانوان خیّر مدرسه ساز استان گیلان، مهندس سید احمد قدسی خورسند معاون مشارکتهای مردمی اداره کل، مهندس نصیری و ابراهیمی مشاور امور بانوان مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش و همچنین روابط عمومی نیز در این جلسه حضور داشتند که هریک با بیان مطالبی و ارائه پیشنهاداتی در خصوص اجرای بهتر این پویش در استان بحث و تبادل نظر نمودند.

تعداد بازدید: 36 تاریخ و زمان ثبت: 1399/10/2210:29:22
پیام سال
سال 1399، سال جهش تولید گرامی باد
طرح آجر به آجر
طرح آجر به آجر
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1399/10/27
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد