ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ساخت حساب کاربری

فیلدهای دارای ستاره الزامی هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
کد اعتبارسنجی *
بارگذاری مجدد تصویر

کمپین #همه_برپا با شعار کلاس گرم و مدرسه امن

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با استقبال از تشکیل کمپین #همه_برپا، گفت:وظیفه داریم برای آینده سازان ایران عزیز بهترین و ایمن‌ترین فضای تعلیم وتربیت را فراهم آوریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان، دکتر علی اوسط اکبری مقدم سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در گفتگو با برخی از اصحاب رسانه با اشاره به ضرورت استاندارد سازی تجهیزات و وسایل گرمایشی مدارس اظهار داشت: وظیفه داریم برای آینده سازان ایران عزیز بهترین و ایمن‌ترین فضای تعلیم و تربیت را فراهم آوریم.وی با استقبال از تشکیل کمپین #همه_برپا ، گفت :تشکیل این کمپین و حمایت خیرین محترم و عموم مردم و مسئولین می تواند مشکل سیستم‌های غیراستاندارد گرمایشی در مدارس را حل کند.

دکتر مقدم در ادامه رعایت شاخص های استاندارد را باعث ایمنی زندگی افراد جامعه ذکر و اظهار کرد:این حق دانش آموزان ماست از استانداردهای موجود در بحث  سیستم های گرمایشی و فضای آموزشی بهرمند شوند.وی با بیان اینکه بی توجهی به مسائل استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس می تواند مشکلاتی را برای آینده سازان ما ایجاد کند،خاطر نشان کرد: اتفاق نظر عمومی بر استاندارد سازی سیستم های گرمایشی مدارس عزم جدی ایرانیان را برای این  امر مهم می رساند.

دکتر مقدم با اشاره به حضور چهره‌های شاخص در این حرکت عمومی، خواستار پیوستن خیرین،مردم،مسئولین و مدیران ارشداستان به این کمپین و تقویت  ازاین نگاه عمومی در حمایت از نظام تعلیم و تربیت شد.

شایان ذکر است، شماره حساب 7770777089  و شماره کارت 6104337543835423 (بانک ملت شعبه پل رومی به نام جامعه خیّرین مدرسه‌ساز) برای جذب مشارکت های مردمی به این کمپین اختصاص یافته است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 21:30
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.