بهمن 02, 1398

افتتاح یک مدرسه خیّرساز با هزینه یک میلیارد تومانی در رودسر

 با حضور مدیر کل محترم نوسازی مدارس استان گیلان دبستان خیر ساز ۶ کلاسه دهخدا  رودسر به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی،آئین افتتاح دبستان خیر 6 کلاسه دهخدا با حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان و برخی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی در رودسر به بهره برداری رسید.
 مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان در مراسم افتتاح مدرسه دهخدا از واگذاری۴۱ مدرسه با ۱۶۷ کلاس درس در رودسر در سال های اخیر خبر داد.
وی افزود: امسال ۳ مدرسه در این شهرستان ساخته و به بهره ‌برداری رسیده است.
مهندس دقیق به وضعیت امکانات و تجهیزات مدارس گیلان هم اشاره و تصریح کرد: امسال همه بخاری های نفتی در مناطقی که از مزیت گاز طبیعی برخودار است جمع آوری می شود.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان با بیان اینکه به ۱۴مدرسه شهرستان رودسر گاز رسانی نشده است، خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم همزمان با آغاز سال تحصیلی آینده به این مدارس گازرسانی شود.
وی با اشاره به اینکه روند اختصاص اعتبارات عمرانی در چند سال گذشته به دلیل مشکلات تحریم ها مناسب نیست، افزود: اگر خیران در ساخت مدارس ورود نکنند پروژه جدیدی نمی توانیم آغاز کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی امام جمعه رودسر هم اقدامات خیران را معامله با خدا بیان کرد و گفت: بی‎شک این معامله در درگاه الهی بی پاسخ نمی‌ماند.
گفتنی است؛محمدکاظم حیدرپور خیر رودسری برای ساخت دبستان دهخدا که ۳۱۴ متر مربع زیر بنا دارد، یک میلیارد تومان هزینه کرده است و زمین این مدرسه را نیز آموزش و پرورش تامین کرده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

تماشاخانه تصویر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات