پیام تسلیت مجمع خیرین مدرسه ساز و روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان درپی شهادت سرلشکر سردار قاسم سلیمانی


پیام تسلیت مجمع خیرین مدرسه ساز  و روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان درپی شهادت سرلشکر سردار قاسم سلیمانی
مجمع خیرین مدرسه ساز  استان گیلان و روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان طی پیامی شهادت سرلشکر قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان در متن پیام آمده است:


بِسمِ ربِ الشُهداءِ و صِدیقین

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَ ما بَدَّلوا تَبدیلًا.
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. ﴿آیه ٢٣ سوره احزاب﴾
شهادت برترین معراج عشق و شوق عروج است آری شهادت عشق به وصال محبوب ونهایت آمال عارفان حقیقی است.شهادت جانسوز مالک اشتر زمان، ابرمجاهد قرآن و عترت  و سردار رشید اسلام، سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی و جمعی از سربازان اسلام در حمله ددمنشانه نیروهای یاغی و تروریستی آمریکای جنایتکار که قلوب آزاد مردان مبارز را جریحه دار و عواطف راد مردان مجاهد را متالّم ساخت به محضر حضرت آقا امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری، خانواده های شهدای مدافع حرم، بیت شریف ایشان و دوست داران آن مهاجر مجاهد  تهنیت و تسلیت عرض می نماییم.یقینا سردار شهید سلیمانی انسانی کامل، عارفی وارسته، فرماندهی شجاع،زمان شناس و ولایت مدار بود که شهادت بهترین پاداش مجاهدت ومبارزه ی فی سبیل الله اوست و بدون شک، فرهنگ مقاومت قدرتمندانه و حسابگرانه پاسخ محکمی برای شهادت این فرمانده دلاور و همراهانش تنظیم خواهد کرد و البته راه مقاومت ماندگار است. از خداوند متعال برای این شهید بلند مرتبه و سردار سرفراز و اسطوره بی بدیل که عمر خود را در راه سرافرازی ایران و اسلام هزینه کرد علو درجات و همنشینی با سیدالشهدا و حشر با اولیای الهی مسئلت داریم.


مجمع خیرین مدرسه ساز  استان گیلان و
روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات