برگزاری اولین جلسه ستاد هماهنگی بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گیلان

 برگزاری اولین جلسه ستاد هماهنگی بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گیلان


اولین جلسه ستاد هماهنگی بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گیلان باحضور مدیرکل محترم نوسازی مدارس استان و اعضای ستاد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، در اولین دقایق صبح امروز نخستین جلسه ستاد هماهنگی بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گیلان با حضور مهندس دقیق مدیرکل محترم نوسازی مدارس استان، یعقوبی مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان، دکتر آقاجانی رییس اداره مشارکت‌های مردمی مدارس غیردولتی آموزش و پرورش گیلان و سایر اعضای ستاد در اتاق مدیرکل محترم برگزار شد.


 مهندس دقیق مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جان‌باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در حوادث اخیر، به رویکرد بیست و دومین جشنواره  خیرین مدرسه ساز "فرهنگ،رسانه  و خیرین مدرسه ساز" اشاره نمود و بر ضرورت توسعه مشارکت‌های مردمی  و اشاعه ي فرهنگ عالی ايثار در مسیر مقدس مدرسه سازی " تاکید کرد.


وی با بیان اینکه جشنواره ما باید شایسته خیرین عزیز ما باشد، یادآور شد: خیرین انسانهای بزرگی هستند که از جانب خداوند توفیق و سعادت کار خیر را پیدا کرده اند لذا باید با تمام توان جشنواره تجلیل از این انسانهای بزرگ هرچه بهتر و باشکوه‌تر برگزار شود.


مهندس دقیق با پرداختن به رویکرد فرهنگی و رسانه ای جشنواره جدید، تصریح نمود: انعقاد تفاهم نامه با صدا و سیمای استان جهت تولید، پخش و حمایت از ترویج فرهنگ مقدس مدرسه سازی و اهداف جشنواره خیرین مدرسه ساز، انتشار کتاب و ارتباط با خبرگزاریها و رسانه های تصویری و مکتوب و استفاده از فضای دیجیتال یا فضای مجازی ، ائمه جمعه و جماعت در ا ین حوزه بسیار ضروری و مورد تاکید می باشد.


گفتنی است در این جلسه در خصوص برگزاری جشنواره های درون مدرسه ای مدارس خیرساز،جشنواره های خیرین مدرسه ساز شهرستان ها، تعیین زمان و مکان برگزاری جشنواره استان  و تشریح وظایف کمیته‌های بحث و تبادل نظر شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 26 دی 1398 11:10
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات