بهمن 02, 1398

دیدار مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان با امام جمعه کوچصفهان

دیدار مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان با امام جمعه کوچصفهان

با حضور بخشدار،امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش کوچصفهان با مدير كل نوسازي مدارس استان گیلان مشکلات روند اجرای پروژه‌های آموزشی نیمه‌تمام و مدارس کوچصفهان بررسي شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان، صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین دکتر حکیمی گیلانی امام جمعه محترم کوچصفهان به همراه بخشدار و رئیس آموزش و پرورش کوچصفهان با حضور در اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان با مهندس علی دقیق مدیرکل  محترم نوسازی مدارس استان دیدار و گفت‌وگو کردند.

مهندس دقیق مدیرکل محترم نوسازی مدارس استان در این دیدار صمیمی، ضمن بیان اهمیت و جایگاه آموزش و پرورش در جامعه اظهار داشت:امروز ثابت شده است که  آموزش و پرورش زیر بنای توسعه پایدار در هر جامعه است.

وی با اشاره به اینکه اعتقاد داریم فضاهای آموزشی به عنوان یک عامل زنده وپویادرکیفیت فعالیت های آموزشی وتربیتی دانش آموزان ایفای نقش خواهند کرد،افزود: باید کمک کنیم تا آموزش و پرورش ما بتواند نسلی متعهد، متفکر ، نو اندیش،کار آمد و را به جامعه بزرگ اسلامی  تحویل دهد.

مهندس دقیق در ادامه با ارائه اطلاعات و آماری از آخرین وضعیت مدارس گیلان اظهار داشت: شهرستان های رشت و تالش به لحاظ فضاهای آموزشی نیازمند توجه جدی هستند و فقر فضای آموزشی در این دو شهرستان باید به همت مسئولین و خیرین ارجمند بر  طرف شود.

 مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان در پایان مطالبش به عملکرد اداره کل در حوزه فضاهای آموزشی استان وشهر کوچصفهان پرداخت و اظهار داشت:اقدمات خوبی در کوچصفهان انجام شده  و در حوزه استاندارد سازی فضاهای آموزشی هیچ گونه بخاری نفتی در این بخش وجود ندارد.

 در ادامه در خصوص مشکلات و مسائل مربوط به پروژه‌های آموزشی نیمه‌تمام و مدارس کوچصفهان بحث و تبادل نظر شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات