بهمن 02, 1398

از حسین پورخصالیان یکی از خیران مدرسه ساز مقیم خارج از کشور، در فرمانداری لاهیجان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، سیداسماعیل میرغضنفری فرماندار لاهیجان در این مراسم اظهار داشت: فرهنگ خیرخواهی و ساخت مدرسه سازی در این شهر توسط این مدرسه ساز  نهادینه شده و ایشان از افرادی است که جامعه به امثال او نیاز دارد و کسی که تمام دارایی زندگی خود را صرف ساخت مدرسه برای دانش آموزان بی مدرسه و نیازمند می کند، الگویی براساس آموزه های دینی به شمار می رود.
حسین پورخصالیان نیز با تاکید بر ارائه آموزش های زیست محیطی به دانش آموزان یادآورشد: از این بعد باید بیش ازهر چیزی به دانش آموزان محیط زیست و حفظ آن آموزش داده و در مصرف انرژی صرفه جویی شود.
این خیر مدرسه ساز که چندین سالن ورزشی بانوان در لاهیجان احداث کرده ، بر ورزش و تحرک بانوان تاکید کرد و از مسئولان خواست دور استخر مسابقه دوندگی با پوشش اسلامی برای بانوان گذاشته شود.
حسین پورخصالیان پزشک متخصص مقیم آلمان است که با دارایی های شخصی خود تاسیسات ورزشی و مدارس زیادی بویژه برای بانوان در شهرهای لاهیجان، تنکابن ، مناطق محروم سیستان و بلوچستان ساخته است.

در پایان این مراسم با اهدای قرآن ، کتاب و لوح تقدیر از سوی فرمانداری و اداره آموزش و پرورش شهرستان لاهیجان از خدمات ارزنده او تجلیل شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات