بهمن 02, 1398

باید در مقابل دیگران به عنوان یک وظیفه اجتماعی مسئولیت پذیرباشیم

باید در مقابل دیگران به عنوان یک وظیفه اجتماعی مسئولیت پذیرباشیم.
مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان: باید در مقابل دیگران به عنوان یک وظیفه اجتماعی مسئولیت پذیرباشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان ، مهندس علی دقیق مدیر کل محترم نوسازی مدارس استان گیلان در جلسه کمیته سلامت اداری با بیان اینکه ما در هر جایگاهی باشیم مسئول هستیم، افزود: در یک نظام مردم سالار دینی، پاسخگویی نسبت به عملکرد خود، منشأ دینی دارد و این پاسخگویی نشأت گرفته از جایگاه مسئولیتی او نسبت به سایر آفریده ها است.
وی با اشاره به اینکه فرهنگ سازی در سیستم مدیریتی نظام اسلامی و نهادینه کردن برخی اصول و ارزشهای مدیریتی ضروری است، تصریح نمود:شناسایی نقاط آسیب پذیر و ارائه راهکارهای پیشگیری از آن ، صیانت از حقوق شهروندی، شفاف سازی و اطلاع رسانی دقیق و ارتقای سلامت اداری از طریق اصلاح فرآیندهای اداری باید بصورت جدی و با حساسیت بیشتری در این کمیته به آن پرداخته شود.
 مهندس دقیق  با پرداختن به اینکه باید ارزش‌ها را قدر بدانیم و نقد منصفانه، اصلاح و پاسخگویی را در دستور کار های خود قرار دهیم، تصریح نمود: انتقاد سازنده و اصلاح گرایانه از رفتار و شیوه های مدیریتی، نقش مؤثری در پویایی سازمان در رسیدن به اهداف متعالی آن خواهد داشت.
وی با تاکید بر اهمیت رفتار مسئولانه و مسئولیت پذیری اجتماعی، اذعان داشت: باید در مقابل دیگران به عنوان یک وظیفه اجتماعی مسئولیت پذیرباشیم.
گفتنی است در ادامه این جلسه اعضای کمیته ضمن تبادل نظر و ارائه راهکارههای لازم بر عملیاتی نمودن دستور جلسه تاکید کردند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 آذر 1398 11:06
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات