دی 29, 1398
روابط عمومی

روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

 برای اولین بار در گیلان صورت می گیرد: میزبانی مسابقات ورزشی کارکنان نوسازی مدارس کشور

 


مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان از برگزاری مسابقات ورزشی منطقه 2 کارکنان نوسازی مدارس کشور به میزبانی استان گیلان در اواخر ماه جاری خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی مهندس دقیق  مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان با اعلام این خبر از آمادگی گیلان برای میزبانی این  دروره از مسابقات ورزشی خبر داد و افزود: این مسابقات در ۴ رشته فوتسال، تنیس روی میز، شطرنج و دارت و با حضور130 ورزشکار از استانهای آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، اردبیل و مازندران، برای اولین بار به میزبانی استان گیلان به مدت ۳ روز  از سی ام دی ماه لغایت دوم بهمن‌ماه امسال در شهر رشت برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه رشته‌های ورزشی در گروه‌های بانوان و آقایان متفاوت است، گفت: این مسابقات در بخش آقایان در رشته های فوتسال، تنیس روی میز، شطرنج، دارت و در بخش بانوان در رشته‌های تنیس روی میز، شطرنج و دارت برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه تلاش داریم این رویداد ورزشی را به بهترین نحو ممكن به حول قوه الهی برگزار نماییم ،اظهار داشت: امیدوارم استان گیلان بتواند میزبان شایسته‌ای برای همکاران عزیزمان باشد.

 برگزاری اولین جلسه ستاد هماهنگی بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گیلان


اولین جلسه ستاد هماهنگی بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گیلان باحضور مدیرکل محترم نوسازی مدارس استان و اعضای ستاد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، در اولین دقایق صبح امروز نخستین جلسه ستاد هماهنگی بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گیلان با حضور مهندس دقیق مدیرکل محترم نوسازی مدارس استان، یعقوبی مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان، دکتر آقاجانی رییس اداره مشارکت‌های مردمی مدارس غیردولتی آموزش و پرورش گیلان و سایر اعضای ستاد در اتاق مدیرکل محترم برگزار شد.


 مهندس دقیق مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جان‌باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در حوادث اخیر، به رویکرد بیست و دومین جشنواره  خیرین مدرسه ساز "فرهنگ،رسانه  و خیرین مدرسه ساز" اشاره نمود و بر ضرورت توسعه مشارکت‌های مردمی  و اشاعه ي فرهنگ عالی ايثار در مسیر مقدس مدرسه سازی " تاکید کرد.


وی با بیان اینکه جشنواره ما باید شایسته خیرین عزیز ما باشد، یادآور شد: خیرین انسانهای بزرگی هستند که از جانب خداوند توفیق و سعادت کار خیر را پیدا کرده اند لذا باید با تمام توان جشنواره تجلیل از این انسانهای بزرگ هرچه بهتر و باشکوه‌تر برگزار شود.


مهندس دقیق با پرداختن به رویکرد فرهنگی و رسانه ای جشنواره جدید، تصریح نمود: انعقاد تفاهم نامه با صدا و سیمای استان جهت تولید، پخش و حمایت از ترویج فرهنگ مقدس مدرسه سازی و اهداف جشنواره خیرین مدرسه ساز، انتشار کتاب و ارتباط با خبرگزاریها و رسانه های تصویری و مکتوب و استفاده از فضای دیجیتال یا فضای مجازی ، ائمه جمعه و جماعت در ا ین حوزه بسیار ضروری و مورد تاکید می باشد.


گفتنی است در این جلسه در خصوص برگزاری جشنواره های درون مدرسه ای مدارس خیرساز،جشنواره های خیرین مدرسه ساز شهرستان ها، تعیین زمان و مکان برگزاری جشنواره استان  و تشریح وظایف کمیته‌های بحث و تبادل نظر شد.

استاندار در دیدار با اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز گیلان مطرح کرد؛ دولت از فعالیت‌های خیرین مدرسه ساز حمایت می کند

 


 به گزارش روابط عمومی مهندس علی دقیق مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان در دیدار اعضای هیأت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان با استاندار گیلان،  ضمن ابراز خرسندی از این دیدار افزود: اهتمام  و توجه استاندار محترم از خیرین و فعالیت های آنان امید بخش و قابل تحسین است.
وی در ادامه از فعالیت های خیرین مدرسه ساز در گیلان سخن گفت و تصریح نمود: گیلان ۳۱۳ خیر مدرسه ساز دارد که توانسته اند ۲۷۴ واحد آموزشی در قالب یک هزار و ۲۶۸ کلاس درس را بسازند و ۶۲ واحد آموزشی در قالب ۱۵۷ کلاس درس در دست اجرا دارند.
مهندس دقیق اذعان داشت:مشارکت در احداث مراکز تعلیم و تربیت یکی از زیباترین مشارکتها در عرصه اجتماعی است.


وی با بیان اینکه مدرسه‌سازی نزد پروردگار متعال از اهمیت بالایی برخوردار است،یادآور شد:کمک‌های خیرین مدرسه ساز توانسته تحول بزرگی در توسعه فضاهای آموزشی و تجهیز مدارس ایجاد کند.
 مدیر کل نوسازی مدارس استان در پایان سخنانش وحدت و همدلي مسئولین استانی در توسعه زیر ساخت های آموزشی را بسیار موثر دانست  و ابراز داشت: همدلی مجمع خیرین با ادارات کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان مثال زدنی است و  از  این بابت خداوند متعال را بسیار شاکریم.


دکتر زارع استاندار گیلان نیز در این دیدار بر لزوم تقدیر از خیران به عنوان ذخایر ارزشمند نظام اسلامی ایران تاکید کرد و افزود: برگزاری جشنواره تقدیر از خیران و نیکوکاران امری مهم و تأثیرگذار است و این پیام را انتقال می دهد که عمل آنها همواره مورد تقدیر و توجه مردم و مسئولان است.


 نماینده عالی دولت در گیلان گفت: کارنامه مجمع خیران مدرسه ساز استان و اقدامات شایسته آنان به ویژه در سال‌های اخیر، نشان می‌دهد که گیلانیان با برخورداری از خلصت نیکوکاری، در انجام امور خیر و مشارکت در کارهای خداپسندانه، پیشتاز هستند.


دکتر زارع از خیران به عنوان خیر اندیشان و نیکوکاران یاد کرد و با بیان اینکه همواره اقدامات مطلوبی از سوی تشکل های مردم نهاد در حوزه های مختلف انجام می شود، گفت: اثر اقدامات مرتبط با موضوعات آموزشی و فرهنگی، بسیار عمیق تر است زیرا روند تعالی فرهنگی و توسعه پایدار اجتماعی نقش بسزایی دارد .


وی بیان کرد: با توجه به اثربخشی اقدامات خیرخواهانه مردمی ، بر خود وظیفه می دانم تا از این منش و عمل بزرگ تقدیر کنم.
استاندار گیلان به تاثیرات فرهنگی ناشی از بزرگداشت و تقدیر از خیران در جامعه اشاره و اظهار کرد: اقدامات فرهنگی موجب تغییر در رفتار می شود و هیچ عامل و ابزاری برای تغییر در رفتار بهتر از آموزش الگوهای عملی نیست.


وی خاطرنشان کرد: کارنامه مجمع خیران مدرسه ساز گیلان و اقدامات شایسته آنها به ویژه در سال‌های اخیر، نشان می‌دهد که گیلانیان با برخورداری از خلصت نیکوکاری در انجام امور خیر و مشارکت در کارهای خداپسندانه پیشتاز هستند.
نماینده عالی دولت در استان اعتماد سازی را امری مهم خواند و اقدام صادقانه، پیگیری های مستمر و انجام کارهای مطلوب از سوی مجمع خیران مدرسه ساز گیلان را موجب جلب اعتماد نیکوکاران برای مشارکت در طرح های خیرساز استان دانست.


دکتر زارع بر لزوم اولویت بندی برای نوسازی، بهسازی و مشارکت جهت بهبود فضای آموزشی استان تاکید کرد و یادآور شد: مجمع خیران مدرسه ساز استان باید با گفتمان و مشاوره به خیران، نسبت به جذب مشارکت های آنها برای پروژه هایی با اولویت بیشتر اقدام کنند.
وی به همکاری خوب اداره های ذیربط و بخش حاکمیتی استان در اجرای طرح های خیرساز گیلان اشاره کرد و افزود: حمایت های لازم از سوی دولت در اجرای فعالیت‌های خیران مدرسه ساز با جدیت در حال انجام است.

باحضور مدیر کل نوسازی مدارس گیلان صورت گرفت؛ امضای توافقنامه احداث دو پروژه خیّری در گیلان

 

توافقنامه احداث دو پروژه خیّری شهرستان تالش باحضور مدیرکل نوسازی مدارس استان و سیمین ساقریچی خیّر مدرسه ساز امضاء شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان، در راستای ﺗﻮﺳﻌﻪ و ارﺗﻘﺎي زﯾﺮﺳﺎﺧﺖ های آموزشی و تامین فضاهای ایمن برای آینده سازان شهرستان تالش توافقنامه احداث دبستان روستای هنده کران و مدرسه روستای راهنما محله این شهرستان توسط مهندس علی دقیق مدیر کل نوسازیمدارس استان گیلان و خیرگرانقدر سیمین ساقریچی امضاء شد.
 

 

گفتنی است دبستان سه کلاسه خیّری روستای هنده کران تالش توسط خیر نیک‌اندیش سیمین ساقریچی و مدرسه سه کلاسه خیّری روستای راهنما محله تالش به همت سرکارخانم فاطمه عرب با مشارکت 50درصدی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان احداث  و تقدیم مردم نجیب این خطه از استان خواهند شد.
 

با حضور مدیر کل نوسازی مدارس انجام شد ؛ برگزاری مراسم زیارت عاشورا به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

 

با حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان مراسم پر فیض زیارت عاشورا و عزا داری به مناسبت شهادت سردار پر افتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی در اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان بر گزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در پی اقدام وحشیانه و تروریستی آمریکای جنایتکار در به شهادت رساندن سردار رشید سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان وفادارش، صبح امروز (پنجشنبه)  مراسم معنوی زیارت عاشورا همراه با ذکر روضه حضرت سیدالشهدا(ع)باحضور مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان، معاونین و جمعی از کارکنان، به پاس قدردانی از رشادت های این مجاهدان بزرگ و به یاد سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، در محل نمازخانه این اداره کل برگزار شد و حاضران در سوگ شهادت این دلاور مردان به عزاداری پرداختند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان از احداث اولین پروژه آموزشی در کشور به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی در گیلان خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی؛ مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان روز شنبه در گفت و گو با برخی از خبرگزاری ها و اصحاب رسانه افزود: کلنگ مجتمع آموزشی که پنجشنبه گذشته به نام دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری به زمین خورد با درخواست و موافقت وی به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی تغییر نام یافت.
وی با اعلام این خبر یادآور شد:دکتر محمدباقر نوبخت بعد از سفر  روز پنجشنبه مورخ 12 دیماه به رشت و حضور در مراسم کلنگ‌زنی یک مدرسه خیرساز در گیلان که قرار بود به نام خودش نامگذاری شود در صفحه شخصی خود در فضای مجازی اینگونه نوشت:« با تشکر و ادای احترام به جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور به‌ دلیل نقش بی‌بدیل‌شان در زمینه‌سازی تربیت شایسته نسل آینده، حضور اینجانب در مراسم امروز همچون مراسم‌ قبلی، صرفا به‌ دلیل ابراز ارادت و قدردانی از خیرین بود و نامگذاری مجتمع آموزشی در دست ساخت به نام این حقیر موضوعیتی ندارد.پیگیری‌های من برای تخصیص‌های بودجه مربوط به مدارس خیرساز (۵۰درصد خیرین و۵۰درصد دولت) وظیفه قانونی‌ام بوده و نیازی به قدردانی ندارد.از عزیزان خیر مدرسه‌ساز و آموزش و پرورش گیلان خواسته‌ام که این مجتمع را به نام خلبان شجاع ارتش شهید محمدرضا رحمانی یا یکی از مفاخر گیلان بنامند.»
به دنبال این ماجرا و شهادت مجاهد نستوه و سردار پرافتخار کشور شهید «سردار سلیمانی»، ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز در پیامی پیشنهاد تغییر نام این مدرسه به نام سردار سلیمانی را مطرح کرد و در پیام اینگونه آمده است: «پیرو مراسم کلنگ‌زنی روز گذشته در شهر رشت که مقرر بود به پاس تلاش‌های دکتر محمد نوبخت معاون محترم ریاست جمهوری در توجه به آموزش و پرورش و پشتیبانی و حمایت همه جانبه از خیرین مدرسه‌ساز به ویژه در افزایش اعتبارات پروژه‌های مشارکتی در سال‌های اخیر، این دبیرستان به‌نام ایشان نامگذاری شود و دکتر نوبخت در پیامی خواستار نامگذاری آن محل به نام  یک شهید شدند.
ضمن تقدیر از پیشنهاد و تلاش‌های ایشان و باتوجه به شهادت سردار سرافراز، قاسم سلیمانی، در این روز و عرض تسلیت این غم بزرگ، خواهشمند است پیرو پیشنهاد آن مجمع محترم پیگیری شود تا نام این آموزشگاه به نام سردار قاسم سلیمانی انجام شود.»
رئیس سازمان برنامه و بودجه هم با توجه به پیشنهاد اولیه درباره نامگذاری، با این موضوع موافقت کرد.


پیام تسلیت مجمع خیرین مدرسه ساز  و روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان درپی شهادت سرلشکر سردار قاسم سلیمانی
مجمع خیرین مدرسه ساز  استان گیلان و روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان طی پیامی شهادت سرلشکر قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان در متن پیام آمده است:


بِسمِ ربِ الشُهداءِ و صِدیقین

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَ ما بَدَّلوا تَبدیلًا.
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. ﴿آیه ٢٣ سوره احزاب﴾
شهادت برترین معراج عشق و شوق عروج است آری شهادت عشق به وصال محبوب ونهایت آمال عارفان حقیقی است.شهادت جانسوز مالک اشتر زمان، ابرمجاهد قرآن و عترت  و سردار رشید اسلام، سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی و جمعی از سربازان اسلام در حمله ددمنشانه نیروهای یاغی و تروریستی آمریکای جنایتکار که قلوب آزاد مردان مبارز را جریحه دار و عواطف راد مردان مجاهد را متالّم ساخت به محضر حضرت آقا امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری، خانواده های شهدای مدافع حرم، بیت شریف ایشان و دوست داران آن مهاجر مجاهد  تهنیت و تسلیت عرض می نماییم.یقینا سردار شهید سلیمانی انسانی کامل، عارفی وارسته، فرماندهی شجاع،زمان شناس و ولایت مدار بود که شهادت بهترین پاداش مجاهدت ومبارزه ی فی سبیل الله اوست و بدون شک، فرهنگ مقاومت قدرتمندانه و حسابگرانه پاسخ محکمی برای شهادت این فرمانده دلاور و همراهانش تنظیم خواهد کرد و البته راه مقاومت ماندگار است. از خداوند متعال برای این شهید بلند مرتبه و سردار سرفراز و اسطوره بی بدیل که عمر خود را در راه سرافرازی ایران و اسلام هزینه کرد علو درجات و همنشینی با سیدالشهدا و حشر با اولیای الهی مسئلت داریم.


مجمع خیرین مدرسه ساز  استان گیلان و
روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان


رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور:  اختصاص2 هزار و 700 میلیارد برای تکمیل پروژه های نیمه تمام مشارکتی در لایحه بودجه 99
معاون وزیر آموزش و پرورش  و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: اختصاص دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان توسط دولت در لایحه بودجه 99 برای تکمیل پروژه های نیمه تمام مشارکتی بی سابقه بوده است.
به گزارش روابط عمومی، دکتر مهرالله رخشانی مهر روز پنجشنبه در جمع اعضای هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان گیلان در رشت افزود: اگر معادل این عدد را خیرین مشارکت کنند، سقف مشارکت خیرین با دولت به پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان می رسد.
وی با بیان اینکه در سال ۹۶ ردیف اعتبار خیرین مدرسه ساز ۲۰۰ میلیون تومان بود، اظهار کرد: تخصیص این اعتبار تا دی ماه همان سال صفر بود که با پیگیری های انجام شده در پایان سال ۹۶، توانستیم تخصیص را به ۱۰۰ درصد برسانیم.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور خاطر نشان کرد: در سال ۹۷ ردیف اعتبار خیرین مدرسه ساز حدود ۴۶۵ میلیارد تومان با ۱۱۰ درصد تخصیص بود و در سال ۹۸ ، یک هزار میلیارد تومان دولت در پروژه های خیرساز برای خود اعتبار در نظر گرفت که کامل تخصیص داده شد.
وی با بیان اینکه با پیگیری های انجام شده با رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز و ارتباط با دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توجه ویژه ای به برنامه های خیرساز شده است، اضافه کرد: مقرر شد تا در سال ۹۹ سهم دولت را در پروژه های خیرساز به دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان برسانند.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بیان داشت: دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان برای این ردیف پروژه های مشارکتی؛ خوب و بی سابقه است و اگر خیرین نیز به همین میزان مشارکت کنند، تحولی در پروژه های نیمه تمام خیرین اتفاق می افتد.
وی در بخش دیگری از سخنانش درباره موضوع انشعابات مربوط به پروژه های خیرساز بیان داشت: در پروژه های ملی هزینه انشعابات را از محل اعتبارات پروژه پرداخت می کنیم، اما در پروژه هایی که ۱۰۰ درصد توسط خیرین پرداخت می شود، نمی توانیم مبلغ مربوط به انشعابات را تامین کنیم ضمن اینکه خیرین هم تمایلی به این کار ندارند، در این باره مصوبه ای ارائه شد تا پروژه خیرساز برای هزینه انشعاب آب، برق و.. معاف شوند که امیدواریم در صحن علنی مجلس شورای اسلامی نیز رای آورد.
رخشانی مهر با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار خیرین در توسعه فضاهای آموزشی در کشور،  ضمن قدردانی از آنان اظهار داشت: ۱۵ ماه مبارک رمضان همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) به نام روز ملی تکریم خیرین نامگذاری شده است.
وی با تشریح برگزاری برنامه هایی در رابطه با خیرین و این که درهای بسته به نام خیرین برای ما باز است، تصریح کرد: همایش ملی تکریم خیرین مدرسه ساز چهار، پنج سالی برگزار نشده بود اما سال گذشته نسبت به برگزاری این همایش اقدام کردیم و برنامه ریزی هایی نیز در این باره برای سال آینده داریم.
وی در ادامه با اشاره به مشارکت دانشجویان و دانش آموزان متوسطه دوم به عنوان نیروهای جهادی در مدرسه سازی اظهار داشت: با هماهنگی سازمان بسیج سازندگی همایش افراد جهادی را برگزار می کنیم که در موضوع مدرسه سازی مشارکت می کنند.

با حضور معاون رئیس جمهوری و استاندار گیلان؛
کلنگ احداث یک مجتمع آموزشی خیرساز در رشت به زمین زده شد.
پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) کلنگ احداث یک مجتمع آموزشی خیرساز در رشت با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی در جریان سفر دکترمحمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان، با همراهی دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان،  دکتر رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و نیز دکتر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، پروژه احداث یک مجتمع آموزشی در بلوار شهید رجایی شهرستان رشت کلنگ زنی شد.
این پروژه آموزشی که با طراحی نوین و با رویکرد مدرسه‌ سبز با 12کلاس درس در 3 طبقه با زیربنای چهار هزار و ۹۰ مترمربع شامل سالن ورزشی، آمفی تئاتر، آزمایشگاه، کتابخانه و نمازخانه محله محور است؛ توسط جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در رشت احداث می‌شود.
این واحد آموزشی به پیشنهاد جامعه خیرین مدرسه ساز کشور به پاس حمایت‌های بی دریغ رئیس سازمان برنامه و بودجه در تخصیص اعتبارات مربوط به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام مردمی، به نام دکتر محمدباقر نوبخت احداث می‌شود.

مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان از کسب رتبه دوم کشوری توسط اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان در حوزه مشارکتها خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مهندس علی دقیق در جلسه شورای معاونین اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان  که صبح امروز برگزار شد با ‌اشاره به اهمیت گرامیداشت حماسه 9دی و با بیان اینکه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با رهبرفرزانه است، گفت: 9 دی از جمله حوادثی است که تاریخ‌ساز بوده است که باید حفظ و گرامی داشته شود.
وی در ابتدای مطالبش با بیان نقش کلیدی و مهم مشارکت‌های مردمی در توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی افزود: اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان در ارزیابی عملکرد موفق به کسب رتبه دوم  در بین ادارات کل نوسازی های مدارس کشور در حوزه مشارکتهای مردمی شد و این مرهون زحمات کارکنان خدوم این حوزه می باشد.
دقیق کسب رتبه دوم کشوری توسط حوزه مشارکت را تبریک گفت و ابراز داشت: این افتخار، نقطه عطفی در مسیر توسعه های فضاهای آموزشی و نشانی از نقش پررنگ مشارکتهای مردمی در کسب این روند بوده و باید شکر گزار الطاف حضرت باری تعالی و قدردان محبت های عزیزان خود در  این حوزه باشیم.
وی در ادامه به تشریح عملکرد حوزه بانوان اداره کل و کسب رتبه برتر کشوری توسط این حوزه پرداخت و اظهار داشت: دریافت لوح تقدیر از مقام عالی وزارت آموزش و پرورش در همایش بانوان خیّر مدرسه ساز در تهران توسط حوزه بانوان این اداره کل  نشانی از همت والای این حوزه در رسیدن به اهداف عالی نوسازی مدارس دانست که باید قدردان زحمات این حوزه نیزباشیم.
مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان  در ادامه از برگزاری مسابقات مسابقات وزرشی منطقه2 کشور در استان گیلان خبردادوگفت:این دوره از مسابقات در رشته های(فوتسال،دارت،شطرنج وتنیس روی میز) در بخش بانوان و آقایان در اواخر این ماه برگزار خواهد شد امیدوارم با همکاری عزیزان بتوانیم میزبان خوبی بوده و خاطرات خوبی را برای مهمانان عزیز رقم بزنیم.

صفحه1 از6

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات