با معرفی برترین‌ها پایان یافت؛ مسابقات ورزشی کارکنان منطقه 2 سازمان نوسازی مدارس کشور در گیلان

با معرفی برترین‌ها پایان یافت؛ مسابقات ورزشی کارکنان منطقه 2 سازمان نوسازی مدارس کشور در گیلان

 


مسابقات ورزشی کارکنان منطقه 2 سازمان نوسازی مدارس کشور به میزبانی استان گیلان با معرفی برترین‌ها پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان، چهارمین دوره مسابقات ورزشی کارکنان منطقه 2سازمان نوسازی مدارس کشور به میزبانی استان گیلان با معرفی تیم ها و نفرات برتر پایان یافت.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات ظهر امروز با حضورمهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان و جمعی از مسئولان استانی برگزارشد.

دقیق در این آئین با شکوه به نقش ورزش در داشتن جامعه ای پویا پرداخت و یادآورشد: اهتمام سازمان نوسازی مدارس کشور به ویژه دکتر رخشانی مهر به توسعه و ترویج فرهنگ ورزش و سلامتی کارکنان ستودنی می باشد.

وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی متخصص و کارآمد از جمله عامل مهم تعالی جامعه می باشد،افزود:فعالیت ورزشی می تواند در‌ عملکرد موثر و کار آمد افراد جامعه مفید باشد.دقیق در پایان سخنانش تصریح نمود: با این اقدام  ارزشمند سازمان نوسازی مدارس که منجر به تقویت و ایجاد همدلی در بین کارکنان می شود، می توان به داشتن سازمانی پویا و با نشاط امیدوار بود.

برگزیدگان این دوره از مسابقات به شرح زیر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

در شطرنج آقایان، جواد رحمانی از استان زنجان مقام اول، در شطرنج بانوان علیا خوش روز از استان مازندران اول، در تنیس روی میز آقایان شاهین جعفر قلی نژاد از اردبیل مقام اول، در تنیس روی میز بانوان ثریامحبی از استان گیلان اول شدند همچنین در دارت در گروه آقایان سیدعماد حسینی از استان گیلان  و گروه بانوان آذرسابقی سقین سرای آذربایجان شرقی موفق به کسب مقام اول شدند و در فوتسال تیم های مازندران،گیلان و آذربایجان غربی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب نمودند.

گفتنی است استانهای گیلان، مازندران و اردبیل بیشترین مدال های این دوره از مسابقات را از آن خود نموده و استان گیلان کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات را از  آن خود نمود.

شایان ذکر است؛ مرتضی کوچکی از تیم فوتسال استان مازندران به عنوان فنی ترین بازیکن  و  آقای گل این دوره از مسابقات معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.

این مسابقات از 30دیماه  تا2 بهمن ماه به میزبانی استان گیلان برگزارشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 05 بهمن 1398 09:33
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

تماشاخانه تصویر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات