مدیرکل نوسازی مدارس گیلان خبر داد: افتتاح 24پروژه آموزشی در دهه فجر با مشارکت60درصدی خیرین گرانقدر

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان خبر داد: افتتاح 24پروژه آموزشی در دهه فجر با مشارکت60درصدی خیرین گرانقدر
مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان با اشاره به افتتاح ۲4 پروژه آموزشی همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در گیلان، گفت: این پروژه‌ها شامل 68 کلاس درس است که بیش از 60درصد از آن توسط خیرین ساخته شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان، مهندس علی دقیق  مدیرکل محترم نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان صبح امروز در گفتگو با واحد روابط عمومی، ضمن گرامیداشت ایام شهادت مظلومانه حضرت زهرا(س)، افزود:حضرت فاطمه (س) بی شک الگوی جاودانه      می باشد باید بانوان جامعه ما این بانوی بزرگ را الگوی خود قرار دهند.
  وی با تبریک فرارسیدن ایام سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و دهه فجر، گفت: دهه مبارك فجر، تجلی شكوهمند حماسه و سرافرازی ملت عزیز ماست و در این ایام گرانقدر  باید به تشریح دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی در حوزه فضاهای آموزشی  بپردازیم.
مهندس دقیق با اشاره به پروژه‌های افتتاحی استان در دهه مبارک فجر امسال افزود: 24پروژه آموزشی و عمرانی با اعتبار بیش از306 میلیارد ریال در شهرستان‌های استان در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری می‌رسند.
وی تصریح کرد: این تعداد پروژه‌ها شامل 23 فضای آموزشی با 68کلاس درس با زیربنای بالغ بر5هزار200مترمربع  و استانداردسازی سیستم‌‌های گرمایشی 115پروژه آموزشی با اعتباری بالغ بر 306 میلیارد ریال می باشد و در این ایام مبارک تقدیم جامعه علم و معرفت می شود.
 مدیر کل نوسازی مدارس استان در پایان این گفتگو با پرداختن به نقش مهم خیرین مدرسه ساز در توسعه فضاهای آموزشی و با بیان اینکه کار ارزشمند این افراد برای همیشه ماندگار و جاودانه خواهد ماند، بیان داشت:بیش از 60درصد  از مدارس تحویلی در ایام دهه مبارک فجر امسال به همت خیرین ارجمند احداث شده اند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات