تجدید میثاق کارکنان نوسازی مدارس استان گیلان با شهدا در طلیعه دهه فجر

تجدید میثاق کارکنان نوسازی مدارس استان گیلان با شهدا در طلیعه دهه فجر

 


در اولین روز از دهه مبارك فجر، کارکنان نوسازی مدارس استان گیلان با شهدای عالیقدر تجدید پیمان كردند
به گزارش روابط عمومی، در طلیعه دهه پر فروغ فجر انقلاب اسلامی، همزمان با سراسر کشور صبح دیروز، ۱۲ بهمن‌ماه مهندس علی دقیق مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان به همراه جمعی از معاونین و کارکنان، با حضور در محل گلزار شهدای رشت، با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه با آرمانهای بلند شهدای گرانقدر و امام راحل(ره) تجدید میثاق نموده و یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.


در اولین روز از دهه مبارك فجرصورت گرفت:دیدار مدیر کل محترم نوسازی مدارس استان گیلان با خانواده سه شهید در فومن
در اولین روز از دهه مبارك فجر مدیر کل محترم نوسازی مدارس استان گیلان باحضور در منزل شهدای گرانقدر امام پناهی  با خانواده معظم آنان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی مهندس علی دقیق مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان به همراه جمعی از کارکنان  در منزل شهدای گرانقدر، امام پناهی  در فومن حضور بهم رسانده و  با خانواده معظم آنان دیدار و گفتگو کردند.
وی در این دیدار با اشاره به ایثار خانواده های شهدای گرانقدر، یاد و خاطره سه شهید والامقام بیت الله، هیبت الله و محمد ابراهیم امام پناهی و همچنین ابوالشهدا شمس اله امام پناهی را گرامی داشتند.
مهندس دقیق با تاکید بر اینکه همه آحاد جامعه باید قدردان و ادامه دهنده راه شهدای گرانقدر باشند، افزود: این انقلاب شکوهمند  به برکت خون شهدای عزیز در جهان ماندگارشد.
وی با تاکید بر پاسداشت و تکریم هرچه بیشتر خانواده های شهداء و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، تصریح نمود: اقتدار و امنیت امروز جامعه ما مرهون خون پاک شهدای گرانقدر است.
 در ادامه این دیدار خانواده مکرم این شهدای عزیز، ضمن ابراز خرسندی از این دیدار به ذکر خاطراتی از شهیدان عزیز خود پرداختند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 14 بهمن 1398 11:04
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات