استانداردسازی گرمایشی افزون بر ۶ هزار کلاس درس گیلان انجام گرفت

استانداردسازی گرمایشی افزون بر ۶ هزار کلاس درس گیلان انجام گرفت.


مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان گفت: از سال ۹۲ تا ۹۸ در دولت تدبیر و امید، استانداردسازی وسایل گرمایشی، ۶ هزار و ۱۳ کلاس درس در این استان انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان،مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان صبح امروز در جلسه شورای معاونین ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، عملکرد اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان در حوزه فضاهای آموزشی را تشریح نمود.
مهندس دقیق با برشمردن خدمات انقلاب شکوهمند اسلامی در حوزه فضاهای آموزشی، اظهار داشت: به حول قوه الهی توانستیم در سالجاری 46 پروژه با 141 کلاس درس با زیربنای بالغ بر 15هزار متر مربع با هزینه ای بالغ بر613میلیارد ریال احداث نماییم.

وی بیان اینکه این انقلاب هدیه الهی است، به تشریح خدمات دولت تدبیر و امید پرداخت و  اذعان داشت: اداره کل نوسازی مدارس توانست در طول دولتمردان دولت تدبیر و امید 408 پروژه با 1800کلاس درس با زیربنای 190هزارمتر مربع را احداث، مقاوم سازی و یا تکمیل نموده و تقدیم جامعه تعلیم و تربیت استان نماید.

مديركل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس گيلان در ادامه، با تشريح اقدامات استانداردسازي وسايل گرمايشي واحدهاي آموزشي استان  در دولت تدبیر و امید اظهارداشت: از سال 92 تا98يك هزار و64 پروژه باشش هزار و13کلاس درس با زیربنای بالغ بر534هزار مترمربع استانداردسازي شده است.

وی تصریح نمود:آسفالت محوطه مدارس توسط این اداره کل از جمله خدماتی بود که در دولت تدبیر و امید نسبت به آن اهتمام ویژه شد و ما در طول دوران تدبیر و امید تا سال1398 توانستیم 209 پروژه با 177هزارمترمربع با اعتباری بالغ بر73 میلیارد ریال را آسفالت نمودیم .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 21 بهمن 1398 08:45
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات