به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب؛ مدرسه 3 کلاسه در شهرستان فومن افتتاح شد

به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب؛ مدرسه 3 کلاسه در  شهرستان فومن  افتتاح شد


مدیرکل محترم نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان: با اعتباری بالغ بر 340 میلیون تومان مدرسه ادب للکه پرده سر روستای فوشه قلعه رودخان از توابع شهرستان فومن به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی، همزمان با گرامیداشت چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و ایام ا...دهه نورانی فجر، مهندس علی دقیق مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان از افتتاح یک واحد آموزشی 3 کلاسه در شهرستان فومن خبر داد و گفت: با اعتباری بالغ بر 340 میلیون تومان دبستان ادب للکه پرده سر به بهره برداری رسید.
مهندس دقیق در آیین افتتاح  این واحد آموزشی گفت: این آموزشگاه با 70 متر زیر بنای آموزشی و 350 متر محوطه سازی با حیاط توسط اداره کل نوسازی ساخته شده است.
وی در ادامه افزود: به موجب بهره برداری از این واحد آموزشی، 9 دانش آموز این روستا در پایه های تحصیلی چندپایه اول، سوم، چهارم و پنجم از خدمات آموزشی ارائه شده برخوردار می شوند.
مهندس دقیق با اشاره به پروژه های تکمیل شده در سال 98  اظهار کرد: در دهه مبارک فجر ۲۳پروژه شامل ۶۸کلاس درس با هزینه ای بالغ بر ۱۵میلیارد تومان آماده و تحویل آموزش و پرورش گردید.
وی در پایان با اشاراه به اقدامات صورت گرفته در خصوص استاندارد سازی گرمایشی واحد های اموزشی، اظهارداشت: استانداردسازی سیستم‌‌های گرمایشی 115 پروژه آموزشی  با اعتباری بالغ بر۱۵میلیارد تومان انجام شد و در این ایام مبارک آینده سازان این دیار عزیز ایران زمین از آن بهرمند خواهند شد.
گفتنی است در آئین افتتاح این واحد آموزشی محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان فومن،مهندس امام پناهی معاون پشتیبانی اداره کل و برخی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 21 بهمن 1398 08:59
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات