مدیر کل نوسازی مدارس گیلان خبرداد: کارخیر موسسه ی خیریه ی مهر گیتی به یاد پرستار فداکار گیلانی

مدیر کل نوسازی مدارس گیلان خبرداد: کارخیر موسسه ی خیریه ی مهر گیتی به یاد پرستار فداکار گیلانی

 


مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان از کارخیر موسسه ی خیریه ی مهر گیتی به یاد پرستار جوان  و فداکار گیلانی خبرداد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان؛ مهندس علی دقیق مدیر کل محترم نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان با اعلام این خبر افزود؛خیرین بزرگوار موسسه ی خیریه ی مهر گیتی به رسم قدرشناسی و به پاس فداکاریهای زنده یاد نرجس خانعلی زاده پرستار جوان و فداکار بیمارستان‌ میلاد لاهیجان که در خط مقدم جبهه مبارزه با ویروس کرونا به رحمت ایزدی پیوست،تعمیر و تجهیز هنرستان کار و دانش نرجس کلاچای را با ۱۵۰۰ میلیون ریال تعهد نمودند.


وی با اشاره به اینکه  افرادی همچون این مرحومه با اعتقاد قلبی به شغل خود می اندیشند، گفت: معتقدیم مرام این افراد فداکار در تاریخ جاوید و ماندگار خواهد ماند.


مهندس دقیق با بیان این کار خیر با هدف زنده نگه داشتن یاد این مرحومه انجام می پذیرد، تصریح نمود؛ این کار با ارزش خیرین بزرگوار موسسه ی خیریه ی مهر گیتی هدیه‌ای به خانواده مکرم پرستاران و جامعه پزشکی در مقابل کار بزرگ آنان است.


وی در پایان ضمن تشکر از همراهی ارزشمند موسسه ی مهر گیتی در توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی، اذعان داشت؛اداره کل نوسازی مدارس استان نیز افتخار دارد به پاس قدرشناسی از این بانوی فداکار همراه با موسسه مهرگیتی در اختصاص تجهیزات این هنرستان مشارکت نماید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات