ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ساخت حساب کاربری

فیلدهای دارای ستاره الزامی هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
کد اعتبارسنجی *
بارگذاری مجدد تصویر

دومین گروه مهندسین ارزیاب نوسازی مدارس کشور به خوزستان اعزام شدند

پیرو اعزام گروه‌های جهادی داوطلب به مناطق سیل‌زده کشور، دومین گروه مهندسین ارزیاب نوسازی مدارس، به منظور بررسی وضعیت فضاهای آموزشی و ارزیابی میزان خسارات وارده به مدارس امروز به استان خوزستان اعزام شدند.دومین گروه مهندسین ارزیاب نوسازی مدارس کشور به خوزستان اعزام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، دومین گروه از مهندسین سازمان نوسازی مدارس کشور و ادارات کل تابعه استانها، به منظور بررسی وضعیت فضاهای آموزشی و ارزیابی میزان خسارات وارده به مدارس آسیب‌دیده استان خوزستان، امروز به مناطق سیل‌زده این استان اعزام شدند.

علیرضا حاجی سلطانی رئیس گروه برق و تأسیسات سازمان نوسازی مدارس که سرپرستی این گروه را بر عهده دارد، در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان گفت: دومین گروه اعزامی مهندسین ارزیاب، که به صورت داوطلبانه برای کمک رسانی‌های تخصصی اعلام آمادگی نموده بودند، از امروز به مدت یک هفته در مناطق سیل‌زده استان خوزستان خواهند بود.

وی افزود: در این مرحله، 20 نفر از مهندسین ادارات کل نوسازی مدارس از 8 استان خراسان رضوی، بوشهر، هرمزگان، کرمان، زنجان، اردبیل، کردستان و فارس اعزام می‌شوند.

حاجی سلطانی یادآور شد: در مرحله اول نیز 24 نفر از 9 استان تهران، گیلان، آذربایجان شرقی، اصفهان، قزوین، کرمانشاه، همدان، خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل‌زده استان لرستان اعزام شده بودند.

وی با بیان اهمیت استفاده از ظرفیت کارشناسان، اخذ نظرات تخصصی و علمی آنان را برای ارزیابی میزان خسارات و همچنین جانمایی جدید مدارس جایگزین، ضروری دانست و اظهار داشت: این گروه ها در قالب اکیپ‌های ناظر ابنیه و تأسیسات؛ ساختمان‌ها، تجهیزات و تأسیسات سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی مدارس را مورد بازدید تخصصی میدانی قرار داده و میزان خسارات وارده را به صورت دقیق محاسبه می‌کنند تا مشخص شود که فضاهای آسیب‌دیده نیازمند تخریب و بازسازی یا تعمیرات اساسی و یا پاکسازی هستند.

رئیس گروه برق و تأسیسات سازمان نوسازی مدارس کشور، نتیجه اعزام گروه‌های جهادی مهندسین را برای تسریع در ساماندهی فضاهای آموزشی بسیار مفید و مؤثر دانست و خاطرنشان ساخت: یکی از مشکلاتی که این مناطق با آن گریبان‌گیر هستند زمانبر بودن ارزیابی‌هاست که به علت کمبود نیروی انسانی متخصص و همچنین عدم امکان تردد در برخی مناطق، این موضوع به کندی پیش می‌رود؛ اما با اعزام تعداد افراد بیشتر و فراهم نمودن امکانات حداقلی لازم برای اینکار می توان در امر ساماندهی فضاهای آموزشی تسریع بخشید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 23:04
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.