ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ساخت حساب کاربری

فیلدهای دارای ستاره الزامی هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
کد اعتبارسنجی *
بارگذاری مجدد تصویر

تشریح برنامه‌های کانون بازنشستگان سازمان نوسازی مدارس کشور

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور به تشریح برنامه‌های آتی کانون صنفی بازنشستگان با برگزاری انتخابات هیئت مدیره پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، ابوالفضل دربانی با اشاره به تشکیل کانون صنفی بازنشستگان سازمان نوسازی مدارس کشور اظهار کرد: این کانون با وجود پنج هیئت موسس اساسنامه‌ای مشتمل بر چهار فصل و 31 ماده و 27 تبصره را تصویب کرد و در راستای توسعه این بخش تلاش می‌کند.

وی افزود: اعضای هیئت موسسان این کانون شامل تمام بازنشستگان سازمان نوسازی کل کشور است تا اهداف و برنامه‎‌های آتی را پیش ببرند؛ اهدافی چون تلاش برای حفظ و افزایش منزلت اجتماعی بازنشستگان کانون، صیانت از حقوق مادی و معنوی اعضا و بهبود معیشت و رفاه خانواده و بازماندگان اعضا، فراهم کردن زمینه لازم برای بهره‌وری از دانش، ایجاد تسهیلات برای استفاده از فضاهای فرهنگی و رفاهی  مورد توجه است.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به اینکه اکنون 935 بازنشسته در سازمان نوسازی داریم، گفت: مکان کانون بازنشستگی در محل سازمان واقع خواهد شد و به زودی انتخابات اعضای هیئت مدیره  را برای بازنشستگان سراسر کشور برگزار خواهیم کرد.

دربانی بیان کرد: براساس تصمیم‌گیری‌های انجام شده در انتخابات پنج نفر اعضای اصلی، دو عضو علی البدل، یک بازرس اصلی و یک بازرس علی البدل انتخاب خواهد شد.

وی تصریح کرد: در سریع‌ترین زمان ممکن انتخابات اعضای هیئت مدیره را آغاز خواهیم کرد و شرح وظایف و اهداف آنها را برای بازنشستگان تبیین خواهیم کرد و برنامه‌های متعددی برای این منظور داریم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 23:00
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.