ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ساخت حساب کاربری

فیلدهای دارای ستاره الزامی هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
کد اعتبارسنجی *
بارگذاری مجدد تصویر

پیشنهاد ایجاد تشکل‌های خویشاوندی برای کمک به مدرسه‌سازی

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی از خیّرین درخواست کرد تا تشکل‌های خویشاوندی، برای توسعه فرهنگ مدرسه‌سازی ایجاد کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی، حسن بنیانیان رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی و رئیس اسبق سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در بیست و یکمین همایش خیرین مدرسه‌ساز خراسان جنوبی که با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از خیّرین مدرسه‌ساز در  تالار ابن هیثم دانشگاه فرهنگیان مشهد برگزار شد، اظهار کرد: اگر دینداری می‌خواهیم باید بدانیم که بخش مهمی از دین در نظام آموزشی و تربیتی است بنابراین تا دین وارد عرصه سیاسی و اقتصادی جامعه نشود جوانان و نوجوانان شیرینی دین را درک نم‌کنند.

وی تصریح کرد: با مشوق می‌توان رفتار انسان‌ها را اصلاح کرد و باید بتوانیم برای هر رفتار علاقه و تمایل درونی ایجاد کنیم که ریشه آن در باورهای فرد و دانش و آگاهی و معرفت باشد که به این رفتار فرهنگی ماندگار می‌گویند و کار مدرسه چنین کار سخت و پیچیده‌ای است و آموزش پرورش باید دین‌باور و دین‌پرور باشد.

بنیانیان از خیرین درخواست کرد تا در بین اقوام و خویشاوندان تشکلی راه‌اندازی کنند و کار خیر مدرسه‌سازی را که از زیباترین و ماندگارترین کارهای خیر است، توسعه دهند.

در ادامه محمد حسینی مشاور استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: هر مجموعه کارگزاری که به پهنه حضور خیّرین نیک‌اندیش بیشتر توجه کند به روند رشد و توسعه کشور نزدیک‌تر است.

در این همایش از 34 نیکوکار مدرسه‌ساز که به تعهدات سال گذشته خود عمل کرده بودند تجلیل شد و 14 یادمان این جشنواره به نیکوکاران و خیرین اهداء شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 22:57
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.