آذر 17, 1398

مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان: در سالهای اخیر 52 پروژه در شهرستان تالش احداث نموده ایم
به گزارش روابط عمومی، مهندس دقیق مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان در آئین افتتاح مدرسه مهر نوین  در روستای کوچلان شهرستان تالش ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت با سعادت ختم المرسلین و فخر دو عالم حضرت محمد مصطفی (ص)، هفته وحدت و نیز ولادت فرخنده امام جعفر صادق(ع)،گفت:با نگاهی به تاریخ و زندگی با برکت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)  در می یابیم  زندگی آنحضرت نجات بخش و  نقطه عطفی در بیدارگری انسان ها و سوق دادن آنها به سوی کمال می باشد .
وی با بیان اینکه هفته وحدت هر ساله برای مسلمانان آثار و برکات زیادی دارد، افزود: هفته وحدت، آثار تفرقه، توطئه و نفاق را از همه بلاد اسلامی پاک می گرداند .
 مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان در ادامه با اشاره به درایت و تدبیر حضرت امام خمینی(ره) در بنیان گذاری هفته وحدت یاد آور شد: وحدت مسلمان شیعه و سنی شهرستان تالش یکی از مصادیق وحدت در کشور می باشد.
مهندس دقیق تصریح نمود:مردم متدین تالش با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری جلوه های زیبایی را از وحدت  به نمایش گذاشته اند و این قابل تحسین است.
وی در ادامه به عملکرد نوسازی مدارس در شهرستان تالش پرداخت و اذعان داشت:در سالهای اخیر 52 پروژه با 200 کلاس درس را در شهرستان تالش احداث و تقدیم مردم خوب این شهرستان نموده ایم.
 مهندس دقیق با تجلیل از خدمات ماندگار خیرین مدرسه ساز افزود:50درصد پروژه های تحویلی در شهرستان تالش توسط خیرین و به همت والای آنان صورت گرفته است و این نشانی از اهتمام خیرین به شهرستان می باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز استان گیلان

nosazimadaresgil.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات آماری

مدرسه ایمن

مدرسه ایمن

ارديبهشت 10, 1398 نشریات