Aa
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
99
بازدید هفته:
3418
بازدید ماه:
3641
بازدید کل:
57092
خبرخوان سایت
استانداری گیلان
عنوان تکذیب‌ صدور ۱۰ دستور از سوی استاندار گیلان
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر
 
 
مطلبی با عنوان انتشار ۱۰ دستور از سوی دکتر عباسی استاندار گیلان که در فضای مجازی منتشر شده است، از اساس کذب بوده و تکذیب می شود.
 
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ به دنبال انتشار مطلبی تحت عنوان ۱۰ دستور از سوی استاندار گیلان، اعلام می‌شود که این مطلب، از اساس کذب بوده و هیچ متنی در این خصوص توسط دکتر عباسی بیان نشده است.
 
خاطرنشان می‌شود پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان و پایگاه اطلاع رسانی دکتر عباسی ، تنها مراجع انتشار مطالب ، پیام ها و دیدگاه های ایشان است و از عموم رسانه های فعال در فضای مجازی و مکتوب، درخواست می‌شود برای نشر موضوعات یادشده، به پایگاه های اطلاع رسانی مذکور مراجعه کنند.
اخبار استاندار اخبار برگزیده خبرنامه استانداری گیلان
تاریخ انتشار Fri, 22 Oct 2021 14:27:25 +0000
عنوان درخواست استاندار گیلان از تمامی افراد حقیقی و حقوقی مبنی بر پرهیز از نصب بنر تبریک
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر
 
استاندار گیلان در پیامی، از تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی خواست، از نصب هرگونه پیام تبریک برای وی، خودداری کنند.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان،  دکتر اسدالله عباسی در پیامی؛ با قدردانی از مردم ، مسئولان و تمامی افرادی که به انحاء مختلف، انتخاب او به‌ استانداری گیلان را تبریک گفته اند ؛ از اشخاص حقیقی و حقوقی خواست از نصب هرگونه بنر و پارچه‌نوشته حاوی تبریک که منجر به هزینه هایی از بیت المال یا مصروف شدن هزینه های شخصی برای افراد است، خودداری کنند.
در جلسه چهارشنبه گذشته هیأت دولت به ریاست آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، دکتر اسدالله عباسی، به عنوان استاندار جدید گیلان، انتخاب و از هیأت وزیران رأی اعتماد گرفت.
 
 
اخبار استاندار اخبار برگزیده خبرنامه استانداری گیلان
تاریخ انتشار Fri, 22 Oct 2021 11:42:55 +0000
عنوان دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان شد
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر
در جلسه امروز هیأت دولت، دکتر اسدالله عباسی به عنوان استاندار گیلان انتخاب شد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ در جلسه امروز هیأت دولت به ریاست آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، دکتر اسدالله عباسی، به عنوان استاندار جدید گیلان، انتخاب و از هیأت وزیران رأی اعتماد گرفت.
 
نمایندگی ادوار شهرستان‌های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شاخص ترین سوابق استاندار جدید گیلان است.
 
قابل ذکر است پیش از این دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان بود.
اخبار استاندار اخبار برگزیده خبرنامه استانداری گیلان
تاریخ انتشار Wed, 20 Oct 2021 08:28:23 +0000
عنوان انجام فعالیت‌های پژوهشی و علمی برای تقویت مزیت‌ها و رفع چالش‌های استان
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر
استاندار گیلان تأکید کرد که دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به‌ویژه دانشگاه آزاد اسلامی، در راستای تقویت مزیت‌ها و در عین حال رفع چالش‌های استان ، فعالیت های علمی و پژوهشی انجام دهند.
 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع صبح امروز (چهارشنبه) در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی استان که رئیسان و سرپرستان واحدهای شهرستانی گیلان نیز حضور داشتند، اظهار داشت: تعداد دانش آموختگان دانشگاه آزاد گیلان به نسبت تمام موسسات علمی دیگر نشان دهنده نقش این دانشگاه در ارتقا دانش و آگاهی شهروندان است.
 استاندار گیلان با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی همواره در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری، رویکردهای سیاستی خود را تدوین کرده ، افزود: طبق تاکیدات رهبری دانشگاه‌ها باید در راستای تقویت ارکان اقتصادی از جمله کشاورزی و صنعت فعالیت کنند.
 وی با تاکید بر انجام اقدامات خلاقانه، مبتکرانه و بر پایه مبانی دانش بنیان در دانشگاه تصریح کرد: مصداق برخی از این توفیقات در نمایشگاه‌هایی که تاکنون برگزار شده، مشهود است.
 دکتر زارع بیان داشت: نمودارها و آمارها حاکی از شتاب اقدامات علمی دانشگاه آزاد طی پنج سال اخیر است و انتظار می‌رود کارهای پژوهشی زمینه ساز حل مشکلات استان باشند.
 استاندار گیلان یکی از موقعیت‌های گیلان را وجود مرزها و فراهم بودن زمینه صادرات محصولات کشاورزی دانست و گفت: میزان صادرات محصولات کشاورزی در سال‌های اخیره رشد چشمگیری داشته و باید با تقویت صنایع تبدیلی در راستای توسعه آن گام برداشت.
 در پایان این مراسم از تعدادی از مدیران و واحدهایی که در رتبه بندی امسال حائز رتبه برتر شدند، تقدیر به عمل آمد. 
استاندار در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی گیلان بیان داشت؛ اخبار استاندار اخبار برگزیده جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی گیلان به ریاست استاندار خبرنامه استانداری گیلان
تاریخ انتشار Wed, 20 Oct 2021 07:47:52 +0000
عنوان جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی گیلان به ریاست استاندار
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر گالری تصویر
تاریخ انتشار Wed, 20 Oct 2021 07:47:52 +0000
عنوان تحقق هد‌ف‌گذاری صادراتی گیلان طی سال‌جاری با تعامل مثبت و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی / شرکت‌های حمل‌ونقل کالا، تقویت شوند / استفاده حداکثری از منابع موجود و زمینه‌سازی بهره‌مندی تاجران از تسهیلات قانونی
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر

نماینده عالی دولت در استان هد‌ف‌گذاری صادراتی گیلان طی سال‌جاری را با تعامل مثبت و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی قابل تحقق دانست و تقویت شرکت‌های حمل‌ونقل کالا و استفاده حداکثری از منابع موجود  و زمینه‌سازی بهره‌مندی تاجران از تسهیلات قانونی را مورد تأکید قرار داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان، دکتر ارسلان زارع غروب امروز (سه شنبه) در جلسه توسعه صادرات غیرنفتی گیلان با اشاره به ظرفیت های پرشمار استان در فزونی صادرات غیرنفتی، تسهیل برخی ضوابط این امر را مورد تأکید قرار داد.

وی یادآور شد: گشایش در وضعیت اقتصادی مردم و زمینه سازی برای رشد اقتصادی ، با همکاری و هم افزایی دستگاه‌های اجرایی امکان پذیر است.

استاندار گیلان با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی از حداکثر ظرفیت خود برای تحقق شعار سال و بسترسازی به منظور ایجاد تحول بزرگ در این حوزه استفاده کنند، رشد اقتصادی مدنظر آیت الله دکتر رئیسی رئیس جمهوری و دولت سیزدهم را هدفی ارزشمند خواند که باید برای نیل به آن، تلاش کرد.

استفاده حداکثری از منابع موجود  و زمینه سازی برای بهره مندی تاجران از تسهیلات قانونی، از دیگر موارد مورد تأکید استاندار در جلسه توسعه صادرات غیرنفتی گیلان بود.

دکتر زارع صادرات حدود ۳۱۵ میلیون دلاری کالا از استان طی نیمه نخست امسال و رشد 20 درصدی آن به لحاظ ارزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را یادآور شد و گفت: به دلیل نبود آگاهی از معافیت های قانونی، برخی فعالان اقتصادی از مزیت های درنظر گرفته شده، بی بهره می مانند که باید در این خصوص، اطلاع رسانی های لازم صورت گیرد.

در این جلسه ناظر گمرکات استان گزارش اعمال معافیت مالیات بر ارزش افزوده کالاهای صادراتی در منطقه ویژه اقتصادی بندرآستارا، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گزارشی در خصوص انعقاد قرارداد با گمرک به منظور تخصیص زمین برای تسهیل در ترانشیپ کالا و رئیس اتاق بازرگانی گیلان گزارشی از اعمال معافیت مالیات بر ارزش افزوده و وضعیت تراتشیپ کالا در بندر آستارا بیان داشتند.

استاندار در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی گیلان مطرح کرد؛ اخبار استاندار اخبار برگزیده کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی گیلان به ریاست استاندار خبرنامه استانداری گیلان
تاریخ انتشار Tue, 19 Oct 2021 16:01:21 +0000
عنوان کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی گیلان به ریاست استاندار
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر گالری تصویر
تاریخ انتشار Tue, 19 Oct 2021 16:01:21 +0000
عنوان مزایده: تخریب یکباب ساختمان فرمانداری آستارا به میزان مساحت اعیانی حدود 1345 متر مربع
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر

بسمه تعالی

 استانداری گیلان در نظر دارد به استناد مجوز شماره 4239 /10 /119 تاریخ 14 /12 /1399 اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان نسبت به تخریب یکباب ساختمان فرمانداری آستارا به میزان مساحت اعیانی حدود 1345 متر مربع با أخذ نظریه کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان گیلان براساس شرایط زیر از طریق مزایده اقدام نماید.

1-ساختمان مذکور واقع در محوطه فرمانداری آستارا بوده و متقاضیان میتوانند از روز دوشنبه تاریخ 26 /07 /1400 لغایت شنبه تاریخ 01 /08 /1400 از ساختمان فوق فوق بازدید نمایند. ( ساعت بازدید 30 /8 الی 30 /14 عصر )

2-خریدار می بایست مبلغ 000 /000 /500 /1 ( یک میلیارد و پانصد میلیون ریال ) را بعنوان سپرده شرکت در مزایده به حساب سپرده بانک مرکزی به شماره 4052011307536140 ( شماره شبای 170100004052011307536140 IR )  واریز و یا معادل مبلغ فوق ،  ضمانت نامه بانکی معتبر ارائه نماید.

3-علاقه مندان به شرکت در مزایده می بایست جهت ثبت نام از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (setadiran.ir) و در قالب پاکات به شرح زیر اقدام نماید:

پاکت الف:

اصل فیش بانکی یا ضمانت نامه معتبر پس از بارگذاری در سامانه در پاکت جداگانه نیز تحویل دبیرخانه استانداری و رسید اخذ گردد.

زمان تحویل پاکت ( الف ) به دبیرخانه استانداری( واقع در بلوار معلم رشت) از روز شنبه تاریخ 01 /08 /1400 لغایت ساعت 13 روز پنجشنبه تاریخ 13 /08 /1400 می باشد.

   پاکت ب:

تصویر کارت ملی و صفحه اول شناسنامه برای اشخاص حقیقی و تصویر اساسنامه و آخرین آگهی تغییرات شرکت، و برای اشخاص حقوقی در سامانه بارگذاری شود.

  پاکت ج:

پیشنهاد قیمت در فرم مربوطه درج و پس از امضاء در سامانه بارگذاری شود.

تذکرمهم :

1-پرداخت کلیه هزینه های مترتب از جمله ( هزینه کارشناسی رسمی، هزینه آگهی و سایر هزینه های مرتبط ) بر عهده برنده مزایده خواهد بود.

2-مبلغ پیشنهاد قیمت اقلام بازیافتی اعیانی پس از کسر هزینه های تخریب ، بارگیری و حمل به خارج از محوطه فرمانداری آستارا بصورت کلی و یکجا اعلام گردد. یعنی برنده مزایده قیمت پیشنهادی خود را بعد از کسر هزینه های تخریب و بارگیری و حمل بصورت یک رقم کلی و یکجا اعلام نماید.

3- برنده مزایده مکلف است نسبت به حمل تمامی اقلام بازیافتی و نخاله های و ضایعات ایجادی حداکثر ظرف دو ماه اقدام نماید. آزاد سازی سپرده شرکت در مزایده بعد از اجرای عملیات این بند و تأیید دفتر فنی استانداری مسترد خواهد شد. درصورت قصور مزایده گذار ( کارفرما ) رأساً نسبت به عملیات فوق اقدام و از مبلغ تضمین کسر خواهد شد. همچنین برنده مزایده مکلف است نسبت به تخلیه پی ( فندانسیون ) نیز اقدام نماید.

4-استانداری در خصوص مسئولیتهای قانونی عوامل اجرایی تخریب کننده، حوادث احتمالی و حمل و محل تخلیه نخاله ها و أخذ مجوزهای لازم هیچگونه مسئولیتی ندارد.

5-جلسه کمیسیون معاملات به منظور بازگشایی پاکات و تعیین برنده روز شنبه تاریخ 15 /08 /1400 ساعت 10 صبح در دفتر مدیر کل اداری و مالی تشکیل خواهد شد و بدینوسلیه از شرکت کنندگان دعوت بعمل می آید در جلسه بازگشایی پاکات شرکت نمایند.

6-شرکت کارکنان دولت در مزایده بلامانع می باشد.

7-برنده مزایده مکلف است حداکثر ده روز پس از اعلام کمیسیون معاملات مبنی بر برنده شدن نسبت به واریز کل وجه به شماره شبای حساب خزانه ( 270100004001000901027467 IR ) شماره شناسه 343011352210221001000901027467  اقدام نماید.

8-در صورت انصراف نفر اول وجه سپرده وی به نفع دولت ضبط و نفر دوم بعنوان برنده مزایده معرفی خواهد شد.

9-تسلیم پیشنهاد به منزله اطلاع کامل پیشنهاد دهنده از شرایط مزایده خواهد بود .

10-استانداری در رد یک یا کلیه پیشنهادها مختار است.

11-در صورت تساوی قیمت،  اولویت با افراد بومی خواهد بود و در غیر اینصورت برنده با قرعه  کشی تعیین می گردد.

12-شرکت کنندگان باید اسناد مزایده را پس از امضاء در سامانه ستاد بارگذاری نمایند.

 

                                                                                                                                          

 

                    

تاریخ انتشار Mon, 18 Oct 2021 07:09:38 +0000
عنوان طرح تشدید برخورد با توزیع کنندگان خُرد مواد مخدر، اثراتی مثبت داشته است / استفاده شایسته از ظرفیت سمن‌های فعال در زمینه مبارزه با مواد مخدر / طرح یاریگران زندگی همزمان با آموزش حضوری مدارس، با جدیت اجرا شود
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر

استاندار گیلان با اشاره به اثرات مثبت طرح تشدید برخورد با توزیع کنندگان خُرد مواد مخدر، بر ضرورت بهره گیری شایسته از ظرفیت سمن‌های فعال در زمینه مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد و گفت: طرح یاریگران زندگی که با هدف افزایش توانمندی دانش‌آموزان و آگاهی‌ بخشی به آنان در برابر آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد طرح ریزی شده، همزمان با آموزش حضوری مدارس، با جدیت اجرا شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان با بیان اینکه تغییر شیوه‌ها و ابزارهای مصرف موادمخدر به ویژه استفاده از روان‌گردان ها کار مقابله با این پدیده مذموم را سخت‌تر می‌کند، اظهار داشت: اصل پیشگیری و مقابله باید با جدیت و در موازات یکدیگر در برنامه‌ریزی‌ها مدنظر قرار گیرد.

وی به ایثار و فداکاری بالغ بر سه هزار و ۸۰۰ شهید و بیش از ۱۲ هزار جانباز در راستای مقابله و مبارزه با موادمخدر و صیانت از جان مردم اشاره و مبارزه و مقابله با موادمخدر را کاری جهادی توصیف کرد.

استاندار گیلان افزود: با فروکش کردن کرونا و حضور بیشتر گردشگران، نیازمند توجه جدی‌تر به تفرجگاه‌ها ، پاکسازی مناطق آلوده و جمع‌آوری توزیع کنندگان خُرد موادمخدر هستیم.

وی با اشاره اثرات مثبت طرح تشدید برخورد با توزیع کنندگان خُرد موادمخدر در مقاطع مختلف بیان داشت: پایش محورهای مواصلاتی استان با بهره‌گیری از ابزارهای الکترونیکی و نظارتی باید تقویت شود.

 وی بر لزوم مقابله با کشت خشخاش و شاهدانه در اراضی استان با نظارت مجموعه جهاد کشاورزی، دهیاران و شوراهای اسلامی روستا نیز تأکید کرد.

دکتر زارع به نگاه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر بسترسازی برای آغاز آموزش حضوری در مدارس و مراکز آموزش عالی از آبان ماه اشاره و اضافه کرد: نیروی انتظامی برای نظارت و رصد محیط اطراف مدارس و اجرای مؤثر طرح برخورد با خرده‌فروشان برنامه‌ریزی کند.

وی فعالیت‌های تعاملی دستگاه‌های اجرایی و اقدامات ایجابی نهادهای فرهنگی، صدا و سیما، سمن ها و رسانه‌ها را اثرگذار ارزیابی و بر لزوم تقویت آنها تأکید کرد و گفت: باید از انگیزه خوب و پشتکار سازمان‌های مردم نهاد مرتبط با مبارزه با موادمخدر استفاده بهینه و حمایت شود تا شاهد برگزاری نمایشگاه‌های محله‌محور پیشگیرانه باشیم.

نماینده عالی دولت در گیلان بر ضرورت اجرای طرح یاریگران زندگی { این طرح با هدف افزایش توانمندی دانش‌آموزان و آگاهی‌ بخشی به آنان در برابر آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد طرح ریزی شده و در قالب آن  آموزش ‌و پرورش با اجرای برنامه‌های آموزشی، تربیتی، ترویجی و مراقبتی ، ذهن کنجکاو آینده سازان را در برابر مخاطراتی همچون اعتیاد  هوشیار می‌کند} همزمان با آموزش حضوری مدارس و مشارکت فعالانه سمن ها تأکید و تصریح کرد: باتوجه به پتانسیل بالای موجود در استان باید گیلان در اجرای طرح‌های مبتنی بر تحقیقات علمی پیشرو باشد.

در این جلسه گزارش آخرین اقدامات انجام شده توسط دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان، گزارش روند تجهیز و راه‌اندازی مرکز ماده ۱۶ با ظرفیت ۲۵۰ نفر توسط مدیرکل بهزیستی استان و سرپرست شهرداری رشت، گزارش فعالیت مراکز متادون درمانی توسط دانشگاه علوم پزشکی و گزارش اقدامات صورت گرفته پیرامون ایجاد نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد توسط مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری ارائه شد.

استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان اظهار داشت؛ اخبار استاندار اخبار برگزیده جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان به ریاست استاندار خبرنامه استانداری گیلان
تاریخ انتشار Mon, 18 Oct 2021 06:54:28 +0000
عنوان جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان به ریاست استاندار
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر گالری تصویر
تاریخ انتشار Mon, 18 Oct 2021 06:54:28 +0000
وزارت کشور
عنوان هیچ پرده و حجابی بین مسئولان و مردم نباید باشد/ ایمان، عدالت، خداپرستی، معنویت و مردم‌دوستی در تمدن اسلامی موج می‌زند/ مسئولیت‌ها ماندنی نیست/ به کوری چشم دشمنان، دوران پیروزی نزدیک است/ آذربایجان شرقی بیش از آن‌چه که دارد مستحق توسعه است/ همه کشور باید از ذخایر این استان بهره‌مند شوند
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر وزیر کشور در آئین تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید آذربایجان شرقی در تبریز، گفت: استان آذربایجان شرقی بیش از آن‌چه که دارد مستحق توسعه است و باید نخبگان در این استان حفظ شوند و همه کشور از نخبگان این استان و ذخایر معنوی و انسانی آن بهره مند شوند.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 16:07:08 GMT
عنوان دکتر وحیدی وارد همدان شد/ وزیر کشور: فساد ستیزی و نگاه توسعه محور از معیارهای اصلی انتخاب استانداران است
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر وزیر کشور پس از ورود به همدان گفت: استانداردها و معیارهای ما در انتخاب استانداران برای به دست گرفتن سکان مدیریت استان ها، فساد ستیزی و داشتن نگاه توسعه محور است.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 16:07:07 GMT
عنوان تاکید رئیس جمهوری محترم بر فعال سازی ظرفیت های تجاری استان های مرزی/ استان آذربایجان غربی با توجه به همجواری با سه کشور خارجی از ظرفیت بالایی برای تبادلات مرزی برخوردار است
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر دکتر وحیدی وزیر کشور با بیان اینکه سیاست دولت سیزدهم استفاده از جوانان نخبه و انقلابی است؛ تصریح کرد: استانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در استان ها در استفاده از نیروهای جوان اهتمام خواهند داشت.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 15:22:05 GMT
عنوان پیام تبریک وزیر کشور به مناسبت روز ملی آمار و برنامه‌ریزی
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر دکتر احمد وحیدی با صدور پیامی بمناسبت روز ملی آمار و برنامه ریزی، با تبریک این روز، خواستار توجه جدی بخش های ذیربط صف و ستاد وزارت کشور به این عرصه شد.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 15:20:45 GMT
عنوان سفر وزیر کشور به ارومیه برای تکریم و معارفه استاندار/ دکتر وحیدی پس از زیارت گلزار شهدا با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی دیدار می کند
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر دکتر وحیدی وزیر کشور که به منظور معارفه استاندار جدید آذربایجان غربی، دقائقی قبل، وارد فرودگاه ارومیه شد، گلزار شهدای ارومیه را زیارت و به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام می کند.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 14:55:44 GMT
عنوان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران دنبال سعادت و تکامل انسان و نجات بشریت است/ مسئولین جمهوری اسلامی برای خدمت به مردم با همه وجود حرکت می‌کنند/ مردم با یکدلی و آگاهی خود همیشه نقشه دشمنان را نقش بر آب کرده‌اند/ آذربایجان غربی در بهترین شرایط امنیتی به سر می‌برد/ برخی تلاش ها برای از بین بردن ثبات استان به نتیجه نمی رسد/ قومیت‌ها، مذاهب و ادیان مختلف در سطح استان آذربایجان‌غربی با همدلی و یکدلی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر وزیر کشور گفت: مسئولین جمهوری اسلامی ایران برای خدمت به مردم با همه وجود حرکت می‌کنند و در همین راستا اگر رنجی از مردم کاسته شود و زندگی مردم تعالی پیدا کند، مطمئنا خداوند متعال از ما راضی خواهد بود.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 14:54:31 GMT
عنوان استاندار جدید آذربایجان شرقی معرفی شد
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر استاندار جدید آذربایجان شرقی در مراسمی که صبح امروز (شنبه) با حضور وزیر کشور در سالن اجتماعات مصلای بزرگ تبریز برگزار شد، معرفی و از تلاش‌های استاندار پیشین قدردانی شد.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 12:55:49 GMT
عنوان خرم استاندار آذربایجان شرقی: چالش‌ها و عوامل موثر بر توسعه آذربایجان‌شرقی را می شناسم/ هرچه در توان دارم به کار خواهم بست تا با یک حرکت فوق‌العاده، استان به جایگاه عالی خود نائل شود و این هدف دور از دسترس نیست
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر زین العابدین خرم؛ استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه همه چالش‌ها، تهدیدها و عوامل موثر بر توسعه استان را می‌شناسم، گفت: هرچه در توان دارم به کار خواهم بست تا با یک حرکت فوق‌العاده، استان به جایگاه عالی خود نائل شود و این هدف دور از دسترس نیست.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 12:55:42 GMT
عنوان سفر وزیر کشور به تبریز/ دکتر وحیدی گلزار شهدای تبریز را زیارت و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد/ دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی/ حضور وزیر در آئین تکریم و معارفه استاندار
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر دکتر وحیدی وزیر کشور که به منظور معارفه استاندار جدید آذربایجان شرقی به این استان سفر کرده است، پس از ورود به شهر تبریز مرکز این استان، ضمن زیارت گلزار شهدای به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام کرد.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 12:27:50 GMT
عنوان اطلاعیه اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خطاب به مهاجرین افغانستانی/ مرجع رسمی و قانونی رسیدگی به امور مهاجرین، صرفا اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور است/ غیر از دستگاه ها و سازمانهای رسمی هیچ مرجعی وجاهت قانونی ندارد
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، در اطلاعیه ای خطاب به مهاجرین افغانستانی، شایعات مطرح شده در صفحات اجتماعی مبنی بر ادعای برخی افراد بعنوان نماینده مهاجرین را رد و تاکید کرد؛ مرجع رسیدگی به امور مهاجرین صرفا اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور و دستگاه ها و سازمانهای ذیربط می باشد.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 12:27:48 GMT
عنوان تشرف وزیر کشور به حرم مطهر رضوی/ زیارت بارگاه نورانی امام رضا علیه السلام/ دیدار با تولیت/ دکتر وحیدی: آستان قدس قلب تپنده ایران است/ شهر مشهد به محوریت بارگاه منوررضوی باید الگوی مدنیت و رفاه عمومی و از بین رفتن کمبودها و کاستی‌ها باشد/ حجت الاسلام و المسلمین مروی: تمام ملت ایران صرف‌نظر از سلایق و دیدگا‌ه‌ها، شایسته بهترین خدمات هستند/ در آموزه‌های پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) در کنار مسائل دینی، معیشت و رفاه مردم مورد تأکید قرار گرفته است
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر وزیر کشور در دیدار با تولیت آستان ابراز امیدواری کرد، شهر مشهد به محوریت بارگاه منور رضوی در کنار اینکه مأمنی برای انجام زیارت و اعمال عبادی زائران و مجاوران است، الگوی مدنیت و رفاه عمومی و از بین رفتن کمبودها و کاستی‌ها باشد.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 10:56:43 GMT
عنوان هوشمندسازی محدودیت های کرونایی در زنجان آغاز می شود
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر استاندار زنجان با اشاره به آغاز هوشمندسازی محدودیت های کرونایی در استان زنجان از آبانماه سال جاری، اظهار داشت: با طبقه بندی و پایش مشاغل، افرادیکه دارای کارت واکسیناسیون باشند براحتی از خدمات عمومی بهره مند خواهند شد.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 10:55:52 GMT
عنوان تاکید مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور بر ضرورت ساماندهی اتباع و جلوگیری از ورود غیرمجازین در استانداری سیستان و بلوچستان
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر تاکید مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور بر ضرورت ساماندهی اتباع و جلوگیری از ورود غیرمجازین در استانداری سیستان و بلوچستان
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 10:38:57 GMT
عنوان تکریم و معارفه استاندار خراسان رضوی با حضور وزیر کشور/ دکتر وحیدی: خراسان رضوی می تواند با تکیه به ظرفیت‌های خویش، خود را اداره کند/ جامعه اسلامی فاقد محرومیت و تبعیض است/ به مدیران تحول گرا احتیاج داریم/ مکتب اهل بیت(ع) آینده را رقم می زند/ تحریم ها خبیثانه است اما خدا با ماست/ با استقرار یک رئیس جمهور محبوب زیر سایه ارشادها و رهنمودهای مقام معظم رهبری در وضعیت خوبی از نظر وفاق ملی قرار گرفته ایم/ خراسان باید برپاخیزد و بگوید نه تنها خود را با قدرت اداره می کنم، بلکه کمک می کنم برای اداره سایر مناطق/ این روحیه حتماً ان شاا... در مدیران ما هست و باید باشد و باید تقویت بشود و اینچنین کشور امام زمان را بسازیم
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر وزیر کشور تاکید کرد: خراسان همیشه در تاریخ ما درخشیده و در ظهور هم خواهد درخشید. خراسان باید برپاخیزد و بگوید نه تنها خود را با قدرت اداره می کنم، بلکه کمک می کنم برای اداره سایر مناطق؛ این روحیه حتماً ان شاا... در مدیران ما هست و باید باشد و باید تقویت بشود و اینچنین کشور امام زمان را بسازیم.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 08:18:31 GMT
عنوان سفر وزیر کشور به مشهد مقدس/ تشرف وحیدی به بارگاه امام رضا علیه السلام/ ادای احترام به شهیدان گلگون کفن در گلزارشهدای بهشت رضا/ دیدار با تولیت حرم مطهر
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر دکتر وحیدی وزیر کشور که به منظور معارفه استاندار جدید استان خراسان رضوی به این استان سفر کرده است، پس از ورود به شهر مشهد مقدس، مرکز این استان، به بارگاه نورانی امام هشتم مشرف شد و سپس در گلزار شهدای بهشت رضا، با آرمان های شهدای والامقام استان خراسان رضوی تجدید میثاق کرد.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 07:55:38 GMT
عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور منصوب شد/ تقدیر و تشکر وزیر کشور از زحمات دین پرست
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر وزیر کشور با صدور ابلاغی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دین‌پرست در مدت تصدی مسئولیت معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور، محسن کوشش تبار را به سرپرستی این معاونت منصوب کرد.
تاریخ انتشار Sat, 23 Oct 2021 06:38:44 GMT
عنوان امضای یادداشت تفاهم همکاری های امنیتی انتظامی وزارت کشور ایران و ترکیه/ دیدار دو وزیر کشور در تهران/ دکتر وحیدی: عزم دو کشور برای توسعه روابط راهبردی جزم است/ سلیمان سویلو: گفت و گوهای بسیار مهمی صورت گرفت
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر دکتر وحیدی در دیدار با همتای ترکیه ای خود با اشاره به این موضوع که آمریکا و رژیم صهیونیستی عنصر مخرب در روابط کشورهای منطقه هستند؛ تصریح کرد: ایران و ترکیه منافع فراوانی در گسترش همکاری به خصوص در حوزه های مبارزه با قاچاق مواد مخدر و جرائم سازمان یافته و ساماندهی مهاجرت دارند.
تاریخ انتشار Fri, 22 Oct 2021 13:45:07 GMT
عنوان رای اعتماد دولت به استانداران منتخب گلستان، گیلان و همدان/ انتخاب علی محمد زنگانه، اسدا... عباسی و علیرضا قاسمی فرزاد به پیشنهاد وزارت کشور و تصویب هیات وزیران
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر اعضای دولت، ضمن موافقت با پیشنهاد وزارت کشور، به علی محمد زنگانه، اسدا... عباسی و علیرضا قاسمی فرزاد به ترتیب به عنوان استانداران گلستان، گیلان و همدان رای اعتماد دادند.
تاریخ انتشار Thu, 21 Oct 2021 18:39:23 GMT
عنوان نشست عملیاتی سازی تولید کارت ملی هوشمند در داخل کشور در وزارت کشور برگزار شد/ تأکید معاونین وزرای کشور و دفاع بر ضرورت استفاده از شرکت های دانش بنیان در تولید کارت ملی مورد نیاز مردم/ تفاهم برای همکاری بین سازمان ثبت احوال کشور و وزارت دفاع برای تولید کارت ملی هوشمند با تکیه بر بررسی های دقیق کارشناسی/ دکتر شفقت: شرايط تحریمی کشور یک فرصت برای تولید کنندگان داخلی است
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر ابوطالب شفقت معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور تامین به موقع کارت ملی شهروندان عزیز کشورمان را امری ضروری خواند و گفت: در این بستر ظرفیت ها و توانمندی های مناسبی در کشور به خصوص در مجموعه وزارت دفاع وجود دارد که امید بر این است با هم افزایی ظرفیت های داخلی سالانه به رقم تولید سه میلیون کارت ملی در کشور برسیم.
تاریخ انتشار Thu, 21 Oct 2021 15:34:00 GMT
عنوان وزیر کشور ترکیه وارد تهران شد
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر سلیمان سویلو وزیر کشور ترکیه برای دیدار با دکتر احمد وحیدی وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران وارد تهران شد.
تاریخ انتشار Thu, 21 Oct 2021 12:12:29 GMT
پیام سال
سال 1400 سال تولید ،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گرامی باد
طرح آجر به آجر
پویش ملی «به رنگ مدرسه»
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1400/07/27
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد