سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
67
بازدید هفته:
920
بازدید ماه:
3842
بازدید کل:
26166
خبرخوان سایت
استانداری گیلان
عنوان نمایش مردم‌سالاری نظام اسلامی ایران با حضور حداکثری مردم در انتخابات / اطمینان بخشی به جامعه از برگزاری انتخاباتی امن و سالم، در افزایش مشارکت موثر است
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر
 استاندار گیلان با بیان اینکه مردم‌سالاری نظام اسلامی ایران با حضور حداکثری مردم در انتخابات به جهانیان نمایش داده می‌شود، اطمینان بخشی به جامعه از برگزاری انتخاباتی امن و سالم را در افزایش مشارکت در این رویداد مهم، اثرگذار دانست.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ؛ دکتر ارسلان زارع صبح امروز (دوشنبه) در دیدار رئیس و اعضای هیات نظارت بر انتخابات استان گیلان اظهار داشت: همانگونه که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی؛ عنایت باریتعالی شامل نظام و مردم بوده و از فراز و نشیب های گوناگون سربلند گذر کرده ایم؛ اطمینان دارم با وجود جنگ تحمیلی اقتصادی نیز ، با حفظ روحیه انقلابی و جهادی و ایستادگی ملت بزرگ ایران، در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ ، حماسه ای بزرگ خلق می شود.
 وی با تصریح اینکه باید قدردان مردم باشیم که همواره در صحنه حضور داشته و همیار مسئولان و خدمتگزاران بوده اند، ادامه داد: انتخابات پیش رو ، بزرگترین رویداد سیاسی - اجتماعی قرن جدید هجری شمسی است و از این جهت هم، اهمیت بالایی دارد.
استاندار گیلان خاطرنشان کرد: مردم در استمرار و سربلندی نظام اسلامی، نقشی اثرگذار داشته‌اند و بر این مبنا باید شرایطی فراهم کنیم که با حضور حداکثری آحاد ملت، مشروعیت نظام مردم سالار ایران، بار دیگر به جهانیان نشان داده شود.
 دکتر زارع گفت: آنچه مهم است اینکه زمینه امیدافزایی مردم برای مشارکت بیشتر در انتخابات، فراهم شود.
 وی با بیان اینکه اطمینان بخشی به مردم از برگزاری انتخاباتی امن و سالم ، در افزایش مشارکت موثر است؛ یادآور شد: همدلی و همکاری بین هیات های نظارت و اجرایی استان در انتخابات قبلی، مثال زدنی بود و تداوم این انسجام ، در انتخابات پیش رو مهم است.
 وی بیان داشت: اصل سلامت انتخابات، امری مهم است و برای تامین این مهم؛ اجرای مر قانون راهگشاست.
 استاندار گیلان در پایان سخنانش امنیت انتخابات را موضوع با اهمیت دیگری ذکر کرد که باید با همکاری و هم افزایی همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات، مورد توجه باشد.
 حجت الاسلام مجتبی اشجری رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان نیز در ابتدای این جلسه ، برگزاری انتخابات سالم بر اساس قانون و نیز زمینه سازی برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را دو اصل مهم عنوان کرد.
 وی امیدآفرینی و امیدبخشی در جامعه را موجب افزایش مشارکت در انتخابات ذکر و اضافه کرد: ۱۵ هزار ناظر برای نظارت بر فرایند برگزاری انتخابات در استان، آموزش دیده اند.
 
وی از تعامل و همکاری استاندار گیلان قدردانی کرد و گفت: این همدلی در انتخابات گذشته وجود داشت و در انتخابات پیش رو نیز شاهد خواهیم بود.
 
محمود قاسم نژاد رئیس ستاد انتخابات استان نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده در ستاد بیان داشت.
استاندار در دیدار رئیس و اعضای هیات نظارت بر انتخابات گیلان بیان داشت؛ اخبار استاندار اخبار برگزیده دیدار رئیس و اعضای هیات نظارت بر انتخابات گیلان با استاندار خبرنامه استانداری گیلان
تاریخ انتشار Mon, 08 Mar 2021 08:06:06 +0000
عنوان دیدار رئیس و اعضای هیات نظارت بر انتخابات گیلان با استاندار
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر گالری تصویر
تاریخ انتشار Mon, 08 Mar 2021 08:06:06 +0000
عنوان تقویت زیرساخت‌های رشته ورزشی بدنسازی با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و خیران
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به پیشینه استان در رشته ورزشی بدنسازی و پرورش اندام، تأکید کرد که زیرساخت‌های این رشته در مرکز گیلان و سپس در شهرستان‌ها با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و خیران تقویت شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع شامگاه یکشنبه در دیدار رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، به پیشینه گیلان در این رشته ورزشی اشاره و بیان کرد: استقرار هیأت بدنسازی و پرورش اندام در ۱۷ شهرستان استان، نشان از علاقمندی بالای گیلانیان به این ورزش پرمخاطب دارد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای تقویت زیرساخت‌های این رشته در مرکز استان و سپس در شهرستان‌ها با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و خیران افزود: نقش سلامت جسم و روان در پیشرفت و توسعه ، حائز اهمیت است

نماینده عالی دولت در گیلان ابراز امیدواری کرد که با پشت سرگذاشتن دوران همه‌گیری ویروس کرونا، شاهد برگزاری مسابقات مختلف در استان باشیم.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام نیز در این دیدار، ‌مخاطبان این رشته ورزشی را بیش از چهار میلیون نفر عنوان و اظهار کرد: رشته پرورش اندام در گیلان، ریشه‌دار بوده و علاقمندان بسیاری را به خود جذب کرده است.

عبدالمهدی نصیرزاده بیشترین ورزشکار بیمه‌شده گیلان را مربوط به رشته بدنسازی ذکر و اضافه کرد: هزینه کردن برای ورزش به سلامت جامعه کمک شایان توجهی می‌کند.

استاندار گیلان در دیدار رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اظهار داشت؛ اخبار استاندار اخبار برگزیده دیدار رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با استاندار گیلان خبرنامه استانداری گیلان
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 16:24:38 +0000
عنوان دیدار رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با استاندار گیلان
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر گالری تصویر
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 16:24:38 +0000
عنوان توسعه فرهنگی با مشارکت اجتماعی محقق می‌شود / اقدامات ایجابی برای مدیریت آسیب‌های اجتماعی در دستور کار باشد / ارتقاء مهارت‌های ارتباطی کارمندان با هدف تکریم مردم و حفظ کرامت ارباب رجوع
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر
استاندار گیلان با تصریح اینکه توسعه فرهنگی با مشارکت اجتماعی محقق می‌شود، اقدامات پیشگیرانه و ایجابی با برنامه‌ریزی صحیح علمی برای مدیریت آسیب‌های اجتماعی را مورد تأکید قرار داد و گفت: لازم است در دوره‌های آموزش ضمن خدمت کارمندان، ارتقاء مهارت‌های ارتباطی آنان با هدف تکریم مردم و حفظ کرامت ارباب رجوع در دستور کار باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع امروز (یکشنبه) در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان، به پژوهش صورت گرفته درخصوص ارتقاء سلامت روان کارکنان دستگاه‌های اجرایی اشاره و مسئولیت‌پذیری فردی و اجتماعی کارکنان دولت را مستلزم برخورداری از سلامت کامل دانست و اظهار داشت: منظور از توسعه با محوریت منابع انسانی، برخورداری کارکنان از سلامت کامل روانی و انگیزشی است.
وی ادامه داد: در راستای بهبود عملکرد و کیفیت بخشی به خدمات از سوی دستگاه‌های اجرایی؛ افزایش انگیزه، کاهش استرس و اضطراب و پیشگیری از فرسودگی شغلی ضرورت دارد.
نماینده عالی دولت در گیلان افزود: برگزاری آموزش های ضمن خدمت کارکنان با موضوع مهارت‌های ارتباطی و روش‌های کاهش فرسودگی شغلی در سال آینده، از طریق بسترهای فضای مجازی در دستور کار باشد.
وی اظهار داشت: برخورداری از مهارت‌های ارتباطی با ارتقاء سطح انگیزه و سعه صدر، تکریم مردم و حفظ کرامت ارباب رجوع و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی را به دنبال دارد. 
استاندار گیلان وجود واحد مشاوره در دستگاه‌ها و نهادها برای حمایت از پرسنل در مواقع مواجهه‌ با مشکلات روحی و جسمی را اثرگذار دانست و به اجرای طرح شمیم خدمت سازمان اوقاف و امور خیریه در سطح بقاع متبرکه اشاره و اضافه کرد: براساس آمارهای ارائه شده؛ خدمات اجتماعی مناسبی به ویژه در جهت توانمندسازی خانواده‌های آسیب دیده در حوزه مشاغل ناشی از کرونا با استفاده از ظرفیت خیران ارائه شده است. 
دکتر زارع استفاده از خیران با رویکرد اشتغال زایی و بهره‌گیری از ظرفیت گروه‌های جهادی، سپاه، بسیج و سمن ها را اهداف موثر این طرح عنوان کرد و گفت: استمرار اجرای این طرح در مناطق کمتر برخوردار برای حمایت از خانواده‌های کم درآمد و بیکار در بازاریابی محصولات تولیدی و ارائه در بازارچه‌های خیریه و فروشگاه‌های خاص، مورد انتظار و اثربخش است. 
وی با بیان اینکه توسعه فرهنگی با مشارکت اجتماعی محقق می‌شود، افزود: ساماندهی وضعیت فرهنگی کشور و استان نیازمند استمرار تلاش‌های گروهی و عزم جدی همه دستگاه‌هاست.
نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه وجود ضعف در یک شاخص محدود به یک یا چند دستگاه نیست، گفت: این حوزه، نگاه علمی و کارشناسی به موضوعات و عزم همگانی با مشارکت مردم و بررسی شاخص های مختلف کمی و کیفی را می‌طلبد. 
وی بر لزوم هدایت پژوهش های دستگاه ها به سمت پژوهشگاه های علمی و تخصصی تأکید و اضافه کرد: به موازات اقدامات سلبی در مورد آسیب‌های اجتماعی، اقدامات پیشگیرانه و ایجابی فرهنگی با برنامه‌ریزی صحیح علمی و اصولی برای نسل جوان و استفاده از نظرات نخبگان علمی و دینی، یک ضرورت است.
در این جلسه طرح اجرایی با عنوان ارتقاء سلامت روان کارکنان دستگاه‌های دولتی استان توسط نماینده دانشگاه گیلان، گزارش اجرای طرح شمیم خدمت و همچنین طرح‌های فرهنگی و اجتماعی توسط مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، گزارش تحلیلی وضعیت فرهنگی استان و جایگاه گیلان در توسعه فرهنگی و همچنین اقدامات صورت گرفته در این خصوص توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و گزارش آماری و تحلیلی نیروی انتظامی در خصوص آسیب‌های فرهنگی ارائه شد.
استاندار گیلان در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی بیان داشت؛ اخبار استاندار اخبار برگزیده کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده گیلان به ریاست استاندار خبرنامه استانداری گیلان
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 13:32:02 +0000
عنوان کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده گیلان به ریاست استاندار
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر گالری تصویر
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 13:32:02 +0000
عنوان دوران دفاع‌مقدس، یادآور عظمت و اقتدار ایران است / ایستادگی در جبهه جنگ اقتصادی، عزت و سربلندی ملی را نشان داد / تولید فرآورده‌های فرهنگی برای زنده نگه داشتن یاد شهدا استمرار یابد / برگزاری برنامه‌های روز بزرگداشت شهدا بر بستر فضای مجازی و رسانه‌ای
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر

استاندار گیلان دوران پرافتخار دفاع‌مقدس را یادآور عظمت و اقتدار ایران دانست و با بیان اینکه امروز دفاع مقدس در شمایلی دیگر و در جبهه جنگ اقتصادی رخ نمایانده، ایستادگی در این جبهه را نمایش عزت و سربلندی ملی خواند و تأکید کرد که با توجه به اهمیت ضرورت رعایت توصیه های بهداشتی، برنامه‌های روز بزرگداشت شهدا بر بستر فضای مجازی و رسانه‌ای برگزار شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع ظهر امروز (یکشنبه) در جلسه مشترک شورای حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان که با حضور معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور برگزار شد؛ اظهار داشت: امام راحل عظیم الشان روحیه مقاومت در برابر متجاوز را احیاء کرد و با دم مسیحایی خویش؛ به همه مردم از زن و مرد و پیر و جوان یادآور شد که باید برای حفظ ارزش ها و کیان میهن، دفاع از کشور و جلوگیری از ادامه تجاوز ، سدی مستحکم باشند.

وی دفاع مقدس را یادآور دوران افتخارآفرینی‌هایی که استواری، عظمت و ایستادگی ملت ایران را به نمایش گذاشت و در تاریخ ثبت شد، دانست و بر ضرورت بازخوانی تاریخ این دوران تأکید کرد و گفت: این واقعیت تاریخی که کشور، مورد تجاوز قرار گرفت و نیروهای مسلح و مردمی در کنار ملت برای مقابله با این تجاوز، لباس رزم بر تن کردند و با همه توان از استقلال، شرف ، کیان کشور و انقلاب خویش با جان و دل دفاع نمودند؛ باید برای نسل جوان تبیین شود.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه اگر در آن دوران ، مقابل دشمن سر خم کرده و ایستادگی نمی کردیم؛ امروز نشانی از انقلاب و استقلال باقی نمانده بود، افزود: حاصل پیوستگی مردم و نیروهای مسلح و نیز گروه‌های مقاومت مردمی، تشکیل سرمایه بزرگ‌ اجتماعی است و امروز هم مسیر تعالی کشور با اتکاء به همین سرمایه ارزشمند وحدت و اتحاد ملی را عینیت می بخشد.

وی با بیان اینکه امروز دفاع مقدس در شمایلی دیگر در جبهه جنگ اقتصادی رخ می نمایاند و اثبات کننده مقاومت، امید و پیروزی است، اظهار داشت: بیش از هر زمان دیگری؛ نیازمند به‌کارگیری الگوهای آن دوران پرافتخار و نمایش عزت و سربلندی ملی هستیم.

استاندار گیلان به برگزاری برنامه‌های متعدد به‌مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با مشارکت اقشار و کارگروه‌های مختلف با استفاده از بستر فضای مجازی و صداوسیما متناسب با شرایط ناشی از کرونا اشاره و خاطرنشان کرد: امیدواریم اجرای این برنامه های متنوع ، با جلب رضایت خانواده های معظم شهدا ، برای سال های آتی نیز با قوت استمرار پیدا کند.

وی به قرارداشتن در آستانه 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا اشاره کرد و گفت: این مناسبت یادآور فداکاری‌ها و ایثارگری‌های بزرگمردان و جاودانان تاریخ است که برای تحقق آرمان های انقلاب کارهای بزرگ و با عظمتی را به ثمر نشاندند.

دکتر زارع با بیان اینکه مقاومت و ایستادگی بخشی از هویت و تاریخ هر ملتی را تشکیل می‌دهد بر ضرورت زنده نگه داشتن یاد شهدا و فرهنگ شهادت تأکید و تصریح کرد: اقدامات نرم‌افزاری در بخش کتاب، عکس، خاطرات و دستنوشته ها و احداث پارک موزه دفاع مقدس در زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت بسیار اثرگذار است.

وی با اشاره به گذشت افزون بر یک سال از شیوع ویروس کرونا در کشورمان و گرامیداشت یاد و خاطره شماری از خادمان سلامت که به خیل شهدا پیوسته اند، اظهار کرد: عالی‌ترین جلوه های ایثار در این مدت از سوی کادر فداکار درمان عیان شده است.

نماینده عالی دولت در گیلان ادامه داد: برنامه‌های روز شهدا، روز جانبار و مناسبت‌های پیش رو متناسب با شرایط کرونا با بهره گیری بیشتر از طریق بستر فضای مجازی، رسانه های گروهی و صدا و سیما اجرایی شود.

وی همچنین به اجرای تفاهم‌نامه بین استانداری گیلان و بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای ایجاد اشتغال و تأمین زمین برای مسکن ایثارگران طبق زمانبندی اشاره و اضافه کرد: بر استفاده از تمامی ظرفیت ها در مسیر استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران و نیز ایجاد اشتغال در واحدهای تولیدی و اقتصادی با استفاده از بخش خصوصی و حمایت از این عزیزان در جهت کارآفرینی و سرمایه گذاری همواره تأکید داشته و دارم.

در پایان جلسه به واسطه اقدامات صورت گرفته در آیین تکریم و تجلیل پیشکسوتان دفاع مقدس استان همزمان با تجلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت در ارتباط تصویری با مقام معظم رهبری ، لوح تقدیر سردار کارگر رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس به استاندار گیلان اهدا شد.

همچنین دفتر دوم وصیت نامه کامل 106 شهید استان گیلان رونمایی شد.

استاندار در جلسه مشترک شورای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گیلان مطرح کرد؛ اخبار استاندار اخبار برگزیده جلسه مشترک شورای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گیلان به ریاست استاندار خبرنامه استانداری گیلان
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 10:25:21 +0000
عنوان جلسه مشترک شورای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گیلان به ریاست استاندار
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر گالری تصویر
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 10:25:21 +0000
عنوان لزوم تقویت هرآنچه که موجب امیدواری بیشتر جامعه شود / حرکت و تلاش برای تعالی، با امید استمرار می‌یابد / افتخارات کشور برای نسل جوان، بازگو شود / ضرورت توسعه فضاهای ورزشی و تفریحی برای نشاط‌افزایی نسل جوان
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر

استاندار گیلان با تأکید بر لزوم تقویت هرآنچه که موجب امیدواری بیشتر جامعه شود، گفت: حرکت و تلاش برای تعالی با امید استمرار می‌یابد و لازم است افتخارات کشور برای نسل جوان، بازگو و فضاهای ورزشی و تفریحی از سوی شهرداری ها و دهیاری ها برای نشاط‌افزایی نسل جوان توسعه یابد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در جلسه مشترک ستاد ساماندهی جوانان و شورای ورزش همگانی استان با بیان اینکه یک ملت برای پیشرفت و حرکت، نیازمند سبد امید است و این سبد؛ اقتصاد، فرهنگ، هنر و ورزش را شامل می‌شود، افزود: باید به آینده امیدوار باشیم و چنین بیاندیشیم که گشایش و پیروزی پیش روی ما قرار دارد و در این صورت حرکت، تلاش و تعالی نیز متوقف نخواهد شد.

وی ایجاد شغل برای جوانان را خدمتی بزرگ و ارزشمند دانست و با اشاره به اینکه بهترین راه اشتغال، اقتصاد دانش بنیان است، گفت: دیجیتالی شدن در همه حوزه‌ها یک ضرورت اجتناب‌ناپدیر است و برای نجات اقتصاد هم چاره‌ای جز این نداریم که به سمت اقتصاد دیجیتال برویم.

نماینده عالی دولت در گیلان ادامه داد: هزینه کردن در حوزه دیجیتال؛ یک سرمایه‌گذاری هدفمند است و هرگونه هزینه‌ای در حوزه دیجیتال از جمله اقتصاد، در کوتاه‌ترین زمان جبران می‌شود و در این راه باید به جوانان اعتماد کنیم و اطمینان داشته باشیم که از این اعتماد ضرر نخواهیم کرد.

وی با تأکید براینکه پایان دوره تحصیل در دانشگاه نباید فقط یک برگ کاغذ به معنی مدرک تحصیلی باشد بلکه باید پایان دوره تحصیلی توأم با مهارت در یک رشته باشد، گفت: توجه به کسب مهارت‌های زندگی، رفتاری و گفت و گو یک ضرورت است چراکه دشمنان کشور، امید در خانواده ها و جوانان را هدف گرفته اند تا همه افتخارات کشور را تضعیف کرده و نادیده انگارند.

دکتر زارع افزود: پیامبر اعظم (ص) راه اخلاق را به ما یاد داد، اگر ما ایمان، علم، کار و تلاش و اخلاق را کنار هم قرار دهیم، آنگاه می‌توانیم در کشور و استان از سختی‌ها عبور کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش، به اهمیت ورزش و نقش آن در سلامت روح، جسم مردم و غرورآفرینی ملی اشاره و اضافه کرد: حضور در میدان‌های ورزشی بین‌المللی و افتخارآفرینی و دریافت مدال‌های ورزشی در دولت تدبیر و امید افزایش یافت و ورزشکاران استان گیلان نیز در این موفقیت نقش بسزایی ایفا کردند.

استاندار گیلان یادآور شد: ورزش بانوان ما نشان می‌دهد تبلیغاتی که علیه ایران در طول سال های گذشته انجام شده؛ تبلیغاتی ناروا، ناصحیح و نادرست بوده چراکه دین مبین اسلام صحنه فعالیت اجتماعی را در چارچوب اخلاق اسلامی برای همه آماده کرده و بانوان ما در علم، دانش، فعالیت های سیاسی و اجتماعی می‌توانند حضور فعال داشته باشند.

وی ادامه داد: بانوان کشورمان که در مسابقات ملی و بین‌المللی با عفت و حجاب اسلامی خود شرکت می‌کنند، پرچمدار هستند و قهرمان می‌شوند و این برای ما بسی افتخار است.

دکتر زارع بر لزوم تکیه به هر آنچه که به تقویت امید، روحیه و اراده مردم بازمی‌گردد، تأکید و اضافه کرد: همانطور که در سیاست‌های دولت تدبیر و امید اهتمام به ورزش مورد توجه جدی بوده است؛ از شوراها، شهرداران و دهیاران نیز انتظار می رود زیرساخت‌ها و فضاهای ورزشی و تفریحی را توسعه دهند چراکه جوانان نیازمند محیطی پرنشاط و سازنده هستند تا از آسیب های اجتماعی در امان باشند.

وی در بخش پایانی سخنانش حضور نسل جوان در صحنه مشارکت فعال‌تر همچون انتخابات را مورد تأکید قرار داد و گفت: تلاش برای استفاده از همه ظرفیت‌های موجود نشانگر این است که در هر گام می‌توانیم حرکت جدیدی انجام دهیم و پویایی کشور را به منصه ظهور برسانیم.

در این جلسه گزارش مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان در خصوص روند فعالیت گروه های همیار افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی، گزارش دانشگاه علوم پزشکی در خصوص طرح پزشک خانواده، گزارش دستگاه های عضو ستاد در برنامه ریزی و هماهنگی اجرای برنامه های هفته جوان پیش رو، گزارش روند اجرای لیگ تندرستی در استان، بررسی عملکرد ستاد ساماندهی امور جوانان، توسعه همگانی فعالیت ها و زیرساخت های ورزش های راکتی در شهر و روستا ارائه شد.

استاندار در جلسه مشترک ستاد ساماندهی جوانان و شورای ورزش همگانی گیلان تأکید کرد؛ اخبار استاندار اخبار برگزیده جلسه مشترک ستاد ساماندهی جوانان و شورای ورزش همگانی گیلان به ریاست استاندار خبرنامه استانداری گیلان
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 07:42:03 +0000
عنوان جلسه مشترک ستاد ساماندهی جوانان و شورای ورزش همگانی گیلان به ریاست استاندار
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر گالری تصویر
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 07:42:03 +0000
وزارت کشور
عنوان وزارت کشور، میزبان همایش فصلی خانه احزاب ایران/ بررسی اهمیت نقش آفرینی احزاب در انتخابات ۱۴۰۰
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور, دکتر جمال عرف معاون سیاسی وزارت کشور و رییس ستاد انتخابات کشور، دکتر شهاب الدین صدر ریاست دوره ای خانه احزاب ایران، اعضای هیات رییسه و شورای مرکزی خانه احزاب و نیز حمزه امرایی مدیرکل سیاسی وزارت کشور، همایش فصلی خانه احزاب ایران با حضور دبیران کل و نمایندگانی از احزاب کشور و با  موضوع "نقش احزاب در انتخابات ۱۴۰۰"  به همت دبیرخانه خانه احزاب ایران و به میزبانی وزارت کشور برگزار شد.
تاریخ انتشار Mon, 08 Mar 2021 07:18:59 GMT
عنوان توضیحات معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی درخصوص وظایف شورای ملی توسعه و حمایت از تشکلهای مردم نهاد و دلایل انحلال جمعیت امام علی (ع)
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر عابدینی معاون مشارکت‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی كشور و دبیر شورای ملی توسعه و حمایت از تشکلهای مردم نهاد در خصوص دلایل انحلال جمعیت امداد دانشجویی _ مردمی امام علی علیه السلام توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار Mon, 08 Mar 2021 07:18:58 GMT
عنوان آیین رونمایی و افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری ها در حضور رئیس جمهور/ شجاعان: بهره برداری گسترده 5 سامانه از 18 سامانه فعال در حوزه عمران و مدیریت شهری
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور گفت: امروز مفتخریم در حضور ریاست محترم جمهوری و سایر عزیزان شاهد بهره برداری گسترده 5 سامانه از 18 سامانه فعال در حوزه عمران و مدیریت شهری باشیم
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 18:37:10 GMT
عنوان معاون اقتصادی وزیر کشور در سفری دو روزه به استان اصفهان از 10 واحد تولیدی  و یک مجموعه تفریحی گردشگری و خدماتی بزرگ بازدید می کند/ بررسی وضعیت رونق تولید و مشکلات واحدهای تولیدی استان/ رسیدگی به علل تعطیلی واحدهای بزرگ مقیاس استان و بررسی زمینه احیای آنها
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور فردا به استان اصفهان سفر می کند و طی دو روز از 10 واحد تولیدی و یک مجموعه بزرگ تجاری تفریحی و گردشگری این استان بازدید می کند.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 18:37:08 GMT
عنوان تقدیر دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی، از مسئولین و عوامل اجرایی دستگاههای عضو و مرتبط ستاد و قرارگاه برای اجرای کامل مصوبات/ اجرایی شدن ۹۹ درصد از مصوبات ستاد ملی با اجرایی شدن ۴۷۳ مصوبه از مجموع ۴۷۸ مصوبه ابلاغی ستاد، با نظارت مستقیم فرمانده قرارگاه عملیاتی/ بسته شدن پرونده پیگیری تعداد ۵۶ جلسه ستاد ملی از مجموع ۵۹ جلسه، با اجرایی شدن کامل مصوبات
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر معاون هماهنگی امور اقتصادی و دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، ضمن تشریح آخرین وضعیت پیگیری های قرارگاه عملیاتی در راستای اجرایی شدن مصوبات ستاد ملی، از تقدیر  و تشکر دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور ‌و فرمانده قرارگاه عملیاتی، از همکاری و همراهی مسئولین و عوامل اجرایی دستگاههای اجرایی عضو و مرتبط با ستاد ملی ‌و قرارگاه عملیاتی، در راستای اجرای به موقع مصوبات ستاد ملی و قرارگاه عملیاتی خبر داد.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 15:15:21 GMT
عنوان نشست معاون توسعه مدیریت و منابع با اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان وزارت کشور/ تاکید ناصریان بر اهتمام معاونت توسعه مدیریت و منابع برای همكاري هر چه بیشتر با كانون بازنشستگان در پیگیری مطالبات/ پیگیری بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان/ استفاده از ظرفیت طرحهای ارائه شده در حوزه کارآفرینی و اقتصادی بازنشستگان/ طرح مشکلات کانون های بازنشستگان استانداریهای سراسر کشور
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر در آخرین روزهای سال 99 نشست صميمانه ناصریان معاون توسعه مديريت و منابع با اعضای هيئت مديره كانون بازنشستگان وزارت كشور برگزار شد.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 15:15:21 GMT
عنوان وزیر کشور با تاسیس دو شهرداری مینادشت و اشترجان در استان اصفهان موافقت کرد
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر وزیر کشور در ابلاغیه ای به استاندار اصفهان با تاسیس شهرداری در دو شهر مینادشت و اشترجان در استان اصغهان موافقت کرد.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 14:46:41 GMT
عنوان ضرورت تشدید نظارت بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در قم در روزهای پایانی سال
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر استاندار قم بر ضرورت تشدید نظارت بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در قم در روزهای پایانی سال تاکید کرد.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 11:35:39 GMT
عنوان تأکید وزیر کشور بر نقش تاثيرگذار شهرداريها در توسعه و عمران شهرهاي كشور/ گزارش وزیر از ساماندهی مدیریت شهری و روستایی/ رحمانی فضلی: در دور اول رونمايي از پروژه‌هاي شهرداري‌ها تعداد 99 پروژه شاخص با ارزش ريالي معادل 8 هزار ميليارد تومان بهره برداری شد/ امروز در دومين دور افتتاح پروژه‌ ها تعداد 1004 پروژه در شهرهاي كشور با ارزش ريالي معادل 10 هزار و 181 ميليارد تومان به بهره‌برداري ‌رسید/ تعداد 269 پروژه به ارزش ريالي 1774 ميليارد تومان صرفاً به بوستان‌های احداث شده و توسعه فضاي سبز شهري اختصاص دارد/ افتتاح ۵ سامانه هوشمند مدیریت شهری و روستایی در ارتباط مستقیم با مرکز فناوری اطلاعات وزارت کشور
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر وزیر کشور در آیین رونمایی و افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری ها در حضور رئیس جمهور ، به رشد و توسعه شهرنشيني اشاره کرد و گفت: 74 درصد جمعيت كشور در هزار و 348 شهر سکونت دارند.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 11:14:47 GMT
عنوان وزیر کشور: تصویب کلیات طرح جامع کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی/ ادامه بررسی آثار آسیب های اجتماعی کرونا/ مسافرت به جز به شهرهای قرمز و نارنجی به بقیه شهرها با رعایت مضاعف پروتکل ها مجاز است/ پروتکل های جدید را برای همه دستگاهها ابلاغ خواهیم کرد/ ان شا ا... با همکاری مضاعف که همه با هم خواهیم داشت با کمترین هزینه بتوانیم بیشترین بهره برداری را در ایام نوروز داشته باشیم/ مسافرت ها در حداقل اما پروتکل ها حداکثری رعایت شود
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر دکتر رحمانی فضلی در حاشیه نشست شورای اجتماعی کشور با اشاره به اینکه امروز آخرین جلسه این شورا در سال 1399 بود، گفت: توصیه ما این است که مسافرت ها در حداقل انجام شود اما پروتکل ها حداکثری رعایت شود.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 11:14:45 GMT
عنوان ۷۰ درصد مراجعات کرونایی به بیمارستان شهدای تجریش ملی است
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر استاندار تهران گفت: ۷۰ درصد مراجعین به بیمارستان شهدای تجریش از سایر استان های کشور هستند و اگر هوشیار نباشیم با پیک چهارم ویروس کرونا در کشور روبه رو می‌شویم.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 10:47:37 GMT
عنوان ورود و خروج از شهرهای قرمز و نارنجی استان ممنوع است
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر استاندار فارس با تاکید بر اینکه در ایام نوروز و اردیبهشت ماه رعایت این پروتکل ها باید شدیدتر و با دقت بیشتری انجام شود ، عنوان کرد: هر گونه فعالیتی که در رعایت این دستورالعمل ها کوتاهی کنند پلمپ خواهند شد.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 09:55:07 GMT
عنوان ثبات نسبی کرونا در استان شکننده است/ رمز موفقیت در کاهش شیوع کرونا افزایش روند بیماریابی است
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: با وضعیت ثبات نسبی کرونا که در استان داریم اگر شرایط بی تفاوتی نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی تداوم یابد به طور قطع در ایام تعطیلات شرایط سخت خواهد بود.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 08:22:39 GMT
عنوان تعطیلی بازار صحت ندارد
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر استاندار همدان گفت: تعطیلی بازار به علت شیوع ویروس کرونا شایعه بوده و همچنان محدودیت ها بر اساس رنگ بندی اعمال می‌شود.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 07:46:48 GMT
عنوان رسول مقابلی به سمت فرماندار شهرستان ارومیه منصوب شد
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر وزير كشور در حكمي رسول مقابلی را به سمت فرماندار ارومیه منصوب كرد.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 07:15:02 GMT
عنوان علیرضا اتابک به سمت فرماندار شهرستان گچساران منصوب شد
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر وزير كشور در حكمي علیرضا اتابک را به سمت فرماندار شهرستان گچساران منصوب كرد.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 07:11:50 GMT
عنوان نسبت به پذيرش مهمان از استان‌‌هاي ديگر به ويژه استان خوزستان خودداري شود
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر ️استاندار چهارمحال و بختياري گفت: برگزاري هرگونه تجمع، همايش، سمينار، مراسمات عروسي و عزا، جشنواره، نمايشگاه و جلسات با تعداد بيش از ۳۰ نفر به مدت ۲ هفته در سراسر استان ممنوع است. همچنين مردم، ادارات، ارگان‌ها و سازمان‌ها نسبت به پذيرش مهمان از استان‌‌هاي ديگر به ويژه استان خوزستان خودداري کنند.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 06:36:08 GMT
عنوان استان کرمان هیچگونه پذیرش مسافری در تعطیلات نوروزی ندارد
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر استاندار کرمان در ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونای استان کرمان گفت: علی‌رغم علاقه خیلی عظیم ملت ایران برای زیارت مزار شهید سلیمانی اما به دلیل شرایط بیماری کرونا، در پذیرش مسافر و کاروان‌های زیارتی محدودیت داریم.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 06:28:57 GMT
عنوان فرمانداران بصورت هفتگی در بحث کرونا ارزیابی می شوند
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر سرپرست استانداری ایلام گفت: فرمانداران بصورت هفتگی در بحث کرونا ارزیابی می شوند.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 06:20:52 GMT
عنوان شرایط آسیب پذیری و خطر در حوزه شیوع کرونا برای استان متصور است
پیوند خبر پیوند خبر
متن خبر استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ایام تعطیلات نوروز و مسافرت های پیشرو به استان، شرایط آسیب پذیری و خطر در حوزه شیوع کرونا برای استان متصور است.
تاریخ انتشار Sun, 07 Mar 2021 05:45:40 GMT
پیام سال
سال 1399، سال جهش تولید گرامی باد
طرح آجر به آجر
طرح آجر به آجر
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1399/12/16
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد