سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
67
بازدید هفته:
920
بازدید ماه:
3842
بازدید کل:
26166
اخبار سایت
مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان در مراسم تجلیل از بانوان مدیر آموزش و پرورش گفت: فرهنگ نگهداری از فضاهای آموزشی باید نهادینه شود

به گزارش روابط عمومی مهندس علی دقیق مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان صبح امروز به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادرطی مراسمی از بانوان مدیر در آموزش و پرورش مناطق و نواحی خمام، لشت نشاء، رودسر، شفت و آموزش و پرورش اداره استثنایی گیلان تجلیل نمود.

 مهندس دقیق با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام والای زن و مادر افزود: حضرت فاطمه زهرا (س) مظهر تجلّي عزّت وعظمت خداوندی است.

 مدیر کل نوسازی مدارس استان تصریح نمود: زنان به عنوان پایه های اساسی خانواده ها و جامعه هستند و جایگاه والا و متعالی آنان برای همگان روشن است

وی در این مراسم راهکارهای تحقق مشارکت مردم  و توسعه آن در نگه داری از واحدهاي آموزشي پرداخت و اظهار داشت: فرهنگ نگهداری از فضاهای آموزشی باید نهادینه شود و مردم، مدارس را از آن خود بدانند.

مهندس دقیق با بیان اینکه ماندگاری فضاهای آموزشی با مشارکت مردم بیشتر می شود، افزود: جایگاه و نقش مشارکتی مردم  و دانش آموزان درنگه داری از فضاهای آموزشی بسیار مهم و تاثیر گزار است.

وی نيروي انساني و سرمايه هاي انساني را باارزش ترين سرمايه هر سازمان  و نهادمی دانست و ابراز داشت: امروز باید با افتخار بگویم بانوان شاغل در این اداره کل بخش تاثیر گزار این سرمایه ها ی انسانی را تکشیل می دهند.

 مدیر کل نوسازی گیلان در ادامه با اشاره اجرای موفق پویش ملی «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من»،در استان گیلان افزود: امروز جامعه آموزش و پرورش استان در کنار مدیران توانمند خود بصورت جهادی به میدان آمدند و از همه مردم گیلان، جامعه فرهیخته آموزش و پرورش، دانش اموزان، اولیاء عزیز، مدیران آموزش و پرورش صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

با اشاره به نقش توانمند بانوان مدیردرسکانداری در برخی از مناطق آموزشی گیلان تصریح نمود:امروز ما شاهد مدیریتی پویا و خلاق در این مناطق هستیم و در اجرای پویش مردمی به وضوح این امر را دیدیم.

تعداد بازدید: 47 تاریخ و زمان ثبت: 1399/11/1810:49:53
پیام سال
سال 1399، سال جهش تولید گرامی باد
طرح آجر به آجر
طرح آجر به آجر
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1399/12/16
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد