Aa
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی چت آنلاین
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
233
بازدید هفته:
1857
بازدید ماه:
7656
بازدید کل:
247910
اخبار سایت
با حضور نماینده عالی دولت در گیلان صورت گرفت: افتتاح مدرسه نواب صفوی شهرستان تالش

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان، صبح روز چهارشنبه مورخ 1402/11/18 مدرسه 6 کلاسه نواب صفوی تالش با حضور دکتر عباسی استاندار گیلان، مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی مدارس استان و جمعی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

دکتر عباسی استاندار گیلان در آئین افتتاح مدرسه نواب صفوی شهرستان تالش و در جمع پرشور و خونگرم دانش آموزان دهه نودی با بیان اینکه دانش آموزان آینده سازان و مدیران آینده کشور هستند، اظهار کرد: برای شما دانش آموزان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و خدا را شاکرم در این ایام به شهرستان تالش و در میان مردمانی شریف حضور پیدا کردم و این یک توفیق برای بنده است.

وی با اشاره به افتتاح ۱۸ واحد آموزشی در گیلان و در دهه مبارک فجر گفت: توسعه سرانه آموزشی کشور یکی از اهداف مهم دولت سیزدهم است و در دهه فجر امسال هم با اقدامات صورت گرفته توانستیم ۱۸ واحد آموزشی را آماده بهره‌برداری کرده و نوسازی کنیم.

استاندار گیلان با تاکید بر لزوم توجه به شرایط رفاهی و تحصیلی دانش آموزان در هر نقطه از کشور بیان کرد: آینده متعلق به دانش آموزان است، لذا مدیران باید تمامی شرایط را برای آموزش درست این قشر از جامعه فراهم تا نشاط اجتماعی حقیقی محقق شود.

/حرکت‌های تحولی امیدآفرین در حوزه توسعه فضاهای آموزشی استان/

در ادامه مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان نیز در آئین افتتاح پروژه 6 کلاسه نواب صفوی تالش با اشاره به پروژه های دهه فجر افزود: 80 درصد پروژه های  را که در این ایام افتتاح می کنیم به همت خیرین احداث شده اند.

وی تصریح نمود: بهره‌مندی از ظرفیت خیرین گرانقدر، نیک اندیشان و دوست داران دانش و حکمت از اولویت‌های اصلی این اداره کل می باشد.

مهندس دقیق در ادامه با بیان اینکه در سه سال اخیر 21 فضای آموزشی با ۸۷ کلاس درس را شهرستان تالش احداث و به بهره برداری رساندیم، یادآور شد: محرومیت زدایی در عرصه فضاهای آموزشی مورد تاکید و در دستور کار سازمان نوسازی مدارس کشور می باشد.

مدیرکل نوسازی مدارس با اشاره به اینکه مدارس باید در اذهان دانش آموزان و معلمین ماندگار شوند، ابراز داشت: در کنار توسعه فضاهاي آموزشي، تجهیز مدارس به امکانات نوین در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گامی موثر در مسير محروميت زدايي نیز می باشد.

وی با اشاره به حرکت‌های تحولی امیدآفرین در حوزه توسعه فضاهای آموزشی استان در چند سال اخیر، اذعان داشت: نگاه حمایتی استاندار فرهیخته و ریاست محترم سازمان و تیم همراه ایشان به اداره کل نوسازی مدارس گیلان راهگشا و امید آفرین می باشد.

گفتنی است پروژه نواب صفوی تالش با 6 کلاس درس وبا زیربنای 750 مترمربع در شهرستان تالش احداث و با حضور نماینده عالی دولت در گیلان در هفتمین روز از دهه فجر1402 به بهره برداری رسید.

تعداد بازدید: 85 تاریخ و زمان ثبت: 1402/11/1813:16:57
پیام سال
سال 1402 (سال مهار تورم، رشد تولید) گرامی باد.
طرح آجر به آجر
ساماندهی مدارس کانکسی و سنگی
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور سامانه سوت زنی
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1402/12/03
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد