Aa
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی چت آنلاین
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
211
بازدید هفته:
1852
بازدید ماه:
7078
بازدید کل:
272805
اخبار سایت
معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکتها سازمان نوسازی مدارس کشور در گیلان گفت: ۲۳ هزار خیر مدرسه‌ساز در کشور فعال هستند که در سال گذشته ۳۴۴ مدرسه به طور کامل توسط آنها احداث شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان، دکتر علیرضا راشکی معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت ها سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور روز پنجشنبه 17 خرداد 1403 در بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز گیلان که در سالن همایش کانون فرهنگی تربیتی زنده یاد محمدعلی اکبری مقدم، برگزار شد، گفت: سال گذشته ۲ هزار و ۹۷۰ فضای آموزشی، پرورشی و ورزشی را تقدیم دانش آموزان کشور کردیم که از این تعداد ۳۴۴ مدرسه به طور کامل توسط خیرین، هزار و ۴۶۷ مدرسه هم با مشارکت دولت و مردم و مابقی توسط دولت احداث شد.

وی با بیان ضرورت مدرسه یاری، تصریح کرد: ورود خیرین در زمینه مدرسه یاری و مدرسه داری هم می تواند به مدرسه‌سازی رونق داده و باعث رشد و اعتلای دانش آموزان شود.

راشکی با بیان اینکه خیرین همیشه پیشرو هستند، بیان داشت: باید همزمان با مدرسه‌سازی به مدرسه یاری و مدرسه‌داری هم توجه کنیم و خیرین در این راستا با راه اندازی کمیسیونی به کمک ما آمده تا در کنار مدرسه سازی، مدرسه‌داری را هم عینیت بخشیم.

وی با تکریم از خیرین محترم، ابراز داشت: تکامل کار خیرین در این حوزه رقم خورده و خیرین بسیار عمیق تر به مسائل پرداخته و شریک راهبردی دولت هستند.

راشکی اظهار کرد: ما به مدرسه سازی به عنوان شغل نگاه نمی کنیم خیرین مدرسه ساز فضاهای آموزشی را با عشق و ایمان خود می سازند و چراغ مهربانی را در سراسر کشور روشن نگه می دارند.

وی خیرین مدرسه سازی را شریک راهبردی دولت در امر مدرسه سازی دانست و افزود: این خیرین پیشران مردمی سازی اقتصاد هستند و با استفاده از این روش می توان شعار سال را محقق کرد و از مشارکت مردم در اقتصاد بهره گرفت.

وی ادامه داد: شعار امسال جشنواره های خیرین مدرسه ساز «خیرین مدرسه ساز، پیشران ایران قوی» است و به آن مفتخریم زیرا رئیس جمهور شهید بسیار به مدرسه سازی اعتقاد داشت و خود در مراسم افتتاح این مدارس شرکت می‌کرد.

تعداد بازدید: 59 تاریخ و زمان ثبت: 1403/03/1717:31:27
پیام سال
سال ۱۴۰۳، سال «جهش تولید با مشارکت مردم» گرامی باد.
طرح آجر به آجر
ساماندهی مدارس کانکسی و سنگی
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات پایگاه اطلاعات قراردادهای کشور سامانه سوت زنی
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1403/03/29
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد