سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
30
بازدید هفته:
1096
بازدید ماه:
4094
بازدید کل:
40316
اخبار سایت
طنین نام و یاد نیک مرحوم میربد درسراسر کشور

به گزارش روابط عمومی صبح دیروز (9خرداد1400) مراسم یادبود و بزرگداشت مرحوم سید مهدی میربد به همت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در بستر فضای مجازی با ارتباط تصویری ادارات کل تابعه و حضور جمعی دیگر از مسئولین، همکاران دوستان و آشنایان زنده یاد میربد برگزار شد.

مهندس علی دقیق مدیر کل محترم نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان به همراه معاونین و جمعی دیگر از کارکنان به صورت مجازی در این مراسم شرکت نموده و با قرائت فاتحه یاد و خاطره این عزیز فقید را گرامی داشتند.

در این مجلس ترحیم فاطمه مهاجرانی و علی شهری معاونان سازمان نوسازی مدارس کشور با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم مهندس میربد به بیان نکاتی از سجایای اخلاقی و تلاش‌های وی در پیشبرد فعالیت‌های مدرسه‌سازی و توسعه فضاهای آموزشی در استان اصفهان پرداختند و از همت و پشتکار و روحیه جهادی وی گفتند که افسوس جامعه خیلی زود از ثمرات  اقدامات وی محروم ماند.

فرج‌الله فتح‌الله‌پور معاون امور آموزش‌و پرورش عمومی و فنی‌و‌حرفه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور نیز که همراه جمعی از همکاران خود در این مراسم حضور یافت، متاثر از دست دادن این مدیر جوان، توانمند و کوشا بود و از پیگیری‌ها و جدیت مثال‌زدنی وی در کار گفت.

میرپور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان اصفهان و  یکی از همکاران نوسازی مدارس اصفهان نیز  در سخنانی یاد و نام اورا گرامی‌ داشته و برای آن فقید سعید طلب آمورزش و آرامش روان کردند.

مقصوی نماینده خانواده مرحوم میربد نیز از همه کسانی که طی این مدت با خانواده داغدار ابراز همدردی کرده و در مراسم تشییع و تدفین و مراسم ترحیم وی متحمل زحمات شدند، تشکر وقدردانی کرد.

در ادامه این مراسم تلاوت آیات قرآن کریم نثار روح آن فقید و ذکر مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) توسط قاریان و مداحان صورت گرفت. حاضران در مراسم برای شادی روح مرحوم مهندس «سیدمهدی میربد» فاتحه قرائت کرده و از درگاه ایزد منان مسألت داشتند تا روح ایشان را با اهل بیت عصمت و طهارت(ع) محشور کند.

شایان ذکراست مجلس یادبودی نیز توسط کارکنان اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان در نماز خانه اداره کل برگزار نموده و یاد آن مرد بزرگ مرحوم «سیدمهدی میربد» مدیرکل فقید نوسازی مدارس استان اصفهان را گرامی داشتند.

گفتنی است سیدمهدی میربد، مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان ساعت ۱۰ و ۴۱ دقیقه صبح روزپنجشنبه مورخ ۶ خردادماه1400 بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

 

 

 

تعداد بازدید: 57 تاریخ و زمان ثبت: 1400/03/1010:14:46
پیام سال
سال 1400 سال تولید ،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گرامی باد
طرح آجر به آجر
پویش ملی «آجرهای مهربانی»
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1400/03/23
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد