Aa
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
24
بازدید هفته:
1031
بازدید ماه:
4199
بازدید کل:
46217
اخبار سایت
مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان خبرداد: ایجاد قرارگاه جهادگران مدرسه‌ساز در گیلان

به گزارش روابط عمومی، قرارگاه جهادگران مدرسه‌ساز باحضور مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان، سرهنگ احمد ابراهیمی رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان، حاج ابوالقاسم میرمسعودی وحاج بهمن یعقوبی رئیس و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان گیلان با رویکرد توسعه زیر ساخت های آموزشی و به ‌منظور انسجام‌بخشی به فعالیت گروه‌های جهادی،تشکیل و تفاهمنامه این امر مقدس منعقد و به امضاء رسید.

مهندس دقیق در این آئین با یادآوری اینکه منشاء تحولات جامعه از مدارس آغاز می شود، افزود: دانش آموزان زندگی اجتماعی خود را از مدارس آغاز می کنند و امروز خدمت به این قشر می تواند آینده ای درخشان را برای کشور به ارمغان آورد.

وی با اشاره به تفاهمنامه قرارگاه جهادگران مدرسه‌ساز، تصریح نمود: آینده گان  نسبت به این کار ارزشمند و حركت جهادي در حوزه  مقدس فرهنگ و مدرسه‌سازي با افتخار سخن خواهند گفت.

 مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان با بیان اینکه سازمان محترم نوسازی مدارس کشور بانی این فعالیت فرهنگی ارزشمند است،افزود: انجام فعالیت‌های خدمت‌رسانی در حوزه احداث، تعمیر و بازسازی مدارس در مناطق کم برخوردار،  جذب و سازماندهی مشارکت‌های اجتماعی و مدیریت کمک‌های مردمی در برنامه‌های عمرانی و پروژه‌های آموزشی و برگزاری همایش‌ها و پویش های ملی در حوزه مدرسه‌سازی ازجمله موضوعات فعالیت این قرارگاه است.

 شایان ذکر است قرارگاه جهادگران مدرسه‌ساز که با هدف محرومیت‌زدایی و عمران و آبادانی در مناطق کم‌برخوردار کشور، ایجاد بستر مناسب جهت ارتقای همکاری‌ها در رفع مشکلات کمبود فضاها و تجهیزات آموزشی و تقویت زیرساخت‌های مناسب آموزشی، تربیتی و ورزشی در قرارگاه مرکزی واقع در ستاد سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و ادارات کل استان‌ها با همکاری واحدهای بسیج سازندگی راه‌اندازی شد.

تعداد بازدید: 82 تاریخ و زمان ثبت: 1400/03/2213:32:22
پیام سال
سال 1400 سال تولید ،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گرامی باد
طرح آجر به آجر
پویش ملی «آجرهای مهربانی»
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1400/05/09
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد