Aa
سرویس های کاربردی
پیوندهای مفید
سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اتوماسیون اداری فیش حقوقی
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه خیرین مدرسه ساز
نشریه روابط عمومی
نشریه روابط عمومی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
3
بازدید هفته:
3424
بازدید ماه:
3521
بازدید کل:
57098
اخبار سایت
مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان در برنامه زنده رادیویی از آمادگی استان برای اجرای پویش ملی «به رنگ مدرسه» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان با حضور در برنامه زنده دریچه، به صورت زنده با این برنامه رادیویی مرکز گیلان گفت و گو کرد.

وی در این برنامه ضمن تشریح عملکرد و فعالیت های اداره کل در حوزه فضاهای آموزشی به ویژه در آغاز سال تحصیلی 1400، از حمایت ها و همکاری صادقانه اصحاب رسانه استان به ویژه صدا و سیمای مرکز گیلان تشکر نمود.

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان با اشاره به ضرورت توسعه پایدار، افزود: دستیابی به توسعه پایدار نیازمند ارتقاء جایگاه نظام آموزشی و توسعه فضاهای آموزشی است، برای رسیدن به این امر مهم همکاران سختکوشم بصورت جهادی با حمایت های ریاست محترم سازمان و استاندار فرهیخته تلاش می کنند تا بتوانند فضایی امن، زیبا و در شان دانش آموزان احداث نمایند.

مهندس دقیق با اشاره به افتتاح پروژه های هفته دولت، تصریح نمود: ما به لطف الهی توانستیم ۱۴ پروژه با زیربنای ۱۰۵۲۳ مترمربع شامل ۶۳ کلاس درس با اعتباری بیش از ۴۱۰ میلیارد ریال را در نقاط مختلف استان احداث و درهفته دولت تقدیم دانش آموزان و آینده سازان گیلان عزیز نماییم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با پرداختن به ابعاد مختلف طرح های تحولی آجر به آجرکه در طول سال گذشته در گیلان نیز اجرا شدند، افزود: بر اساس این طرح ها همه آحاد جامعه با رقم بسیار خرد هم می توانستند در بحث خداپسندانه ی مدرسه سازی شرکت نمایند.

مدیرکل نوسازی مدارس با بیان خدمات ارزنده و خداپسندانه خیرین مدرسه ساز در گیلان، ابراز داشت: نگاه آنان به آینده دانش آموزان ستودنی است. استان ما در اجرای طرح های تحولی به همت عزیزان خیّر، مسئولین محترم و خانواده بزرگ آموزش و پرورش بسیار موفق عمل کرد. از طریق این احسان مدرسه قدیمی شهید الیاس باقری روستای دهکده قدس کلاچای تخریب و بازسازی آن در حال انجام می باشد.

وی با اشاره به آغاز اجرای پویش ملی به رنگ مدرسه در کشور و با بیان اینکه استان گیلان آماده اجرا این طرح تحولی می باشد، ابراز داشت: پویش ملی به رنگ مدرسه از روز دوشنبه مورخ 15 شهریور ماه 1400 در گیلان همزمان با سراسر کشور آغاز شده و در این پویش کودکان ۶ تا ۱۲ سال اقدام به کشیدن نقاشی با موضوع مدرسه دوست داشتنی من نموده و نقاشی های خود را در سایت‌ ajorBajor.ir بارگذاری و به پر بازدیدترین نقاشی‌ هر استان نیز هدایایی داده خواهد شد.

تعداد بازدید: 80 تاریخ و زمان ثبت: 1400/06/1813:26:20
پیام سال
سال 1400 سال تولید ،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گرامی باد
طرح آجر به آجر
پویش ملی «به رنگ مدرسه»
پیوند های تصویری
دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری اسلامی ایران وزارت آموزش و پرورش سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور استانداری گیلان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان سازمام نظام مهندسی ساختمان گیلان دانشگاه گیلان داشگاه آزاد اسلامی واحد رشت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان
ارتباط با ما

نشانی: رشت خیابان سعدی پیچ سعدی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان

کدپستی:  4157679186
شماره تماس اداره کل:  01332120039-01332129283-01332129002-01332122898

شماره فاکس:01332123581

آخرین به‌روزرسانی: 1400/07/27
تمامی حقوق این تارنما متعلق به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان می باشد